Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

Whatsapp 0850 302 0 543

bize ulaşın 0850 302 0 543
PROMO Portekiz - Endülüs Turu 4 Gece

Pegasus Hava Yolları Özel Seferi ile

4 Gece 5 Gün

3* Oteller

PROMOSYON SINIRLI SAYIDA! KADEMELI FIYAT SISTEMI ILE AÇILMIŞTIR! ERKEN AL AZ ÖDE!

Önemli Notlar: Şehir vergileri, otel vergileri, alan vergileri, Gidiş - dönüş uçak bagaj bedeli için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere 35 € ödeme yapılacaktır.
Özel sefer (charter) ile  olan turlarımızda iptal tarihine bakılmaksızın, yapılacak iptal ve iade talepleri uçak biletinin özelliği nedeni ile kabul edilemez, ücret iadesi yapılmaz. Uçak saatleri tur öncesinde bildirilecektir.
Tur Hareket Tarihi:
24 Şubat 2023
Siz hayal edin biz planlayalım Gezitura.com
Rezervasyon
499 599 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1. GÜN
İstanbul- Oviedo - Porto
İstanbul Sabiha Gökçen havalimanında Gezitura kontuarı önünde 11.00'de buluşma. 13.50’de Pegasus havayollarından Gezitura Turizm’e ait kiralanan özel uçuş  (Charter sefer)  ile Oviedo Havalimanına uçuşumuz gerçekleşiyor. Karşılama sonrasında  Porto’daki otelimize transfer. Geceleme Porto’da otelimizde.

2. GÜN
Porto - Lizbon
Sabah erken kahvaltı ardından Porto panoramik turumuzu gerçekleştiriyoruz... Portekiz’ in Lizbon’ dan sonra ikinci büyük şehri Porto’da, Douro Nehri' ne tepeden bakan Rieira semti tarihi binaları, Bolsa Sarayı, Santa Clara Kilisesi, Se Katedrali (Porto Katedrali), House Of The Prince, Sao Francisco Kilisesi, Sao Bento tren istasyonu, Ponte d Lous I Köprüsü ve Douro Nehri ile panoramik şehir turumuzu tamamlıyoruz. Arzu eden misafirlerimizle Porto Douro tekne turunu yapıyoruz  Sonrasında ise Lizbon’a hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde ekstra Obidos turu  düzenlenecektir.  Hala 12 Yüzyıl surları ayakta olan, tarihi dokusunu korumayı başarmış Orta Çağ mirası Obidos Kenti’ni geziyor turumuzun ardında  Lizbona varış otelimize transfer .Dileyen misafilermizle Ekstra olarak fado gecesine gidiyor. Turumuzun ardından  Geceleme ve konaklama Lizbon’da otelimizde.

Obidos turu (15 Euro)

Porto Tekne Turu (20 Euro)

3. GÜN
Lizbon
Sabah kahvaltısı ardından Panoromik Lizbon şehir turumuz başlıyor. VII. Eduardo Parkı, şehrin kalbi sayılan Rossio Caddesi, ünlü Libardede Meydanı, Tejo Nehri, Restauradores Meydanı, Pombal Marguis Meydanı, keşifler için uğurlamaların yapıldığı Belem Kulesİ, Belem’ de Keşifler Anıtı ve Jeronimus Manastırı görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Sintra & Cascais & Estoril & Cabo  de Roca turuna  katılabilirler. Portekiz monarşisinin en önemli yazlık sarayı olan Sintra Kraliyet Sarayı’nı panoromik olark gördükten sonra kasabaların eski balıkçı mahallelerini, yazlık evlerin bulunduğu Cascais ve Estoril sahili görülecek yerler arasındadır. Avrupa Kıtasının en batı ucu olan Cabo da Roca son durağımız olacaktır. Arzu eden misafirlerimiz akşamlarını ekstra olarak düzenlenecek yemekli Fado Gecesi turuna katılarak geçirebilirler. Geceleme otelimizde.

Sintra & Cascais & Estoril & Cabo  de Roca turuna ( 55 Euro)

Fado Gecesi Turu (75 Euro)

4. GÜN
Sevilla - Ronda Cordoba
Sevilla’ya hareket. Yerel saat ile 18:00’da varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer, odalara yerleşme ve serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz ile flamenconun çıkış yeri olan Sevilla da flamenco danslarının (Rengarenk kıyafetleri içerisinde ki profesyonel dansçıların yaptığı dans şovuna hayran kalacaksınız) en güzel örneklerini izleyeceğimiz şovumuza gidiyoruz. (45 Euro /Bir içecek dahil.)  Geceleme Sevilla otelimizde.

Ekstra Tur: Flamenko Turu (45 €)

5. GÜN
Sevilla – İstanbul
Sabah kahvaltısı ardından erken saatlerde bizleri bekleyen aracımız ile Sevilla panoramik şehir turumuz başlıyor. Panaromik turumuzda,1929 yılındaki Expo için yapılmış olan İspanya Meydanı ve Expo Pavilionları, Altın Kule, Guadalquivir nehri, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı, Boğa Güreşi Arenası, Triana Körüsü bulunmaktadır. Şehir turu bitiminde Lizbon’a hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzeri Faro turuna katılabilir.  (Portekiz'in Atlas Okyanusu'na sınır en güney noktası olan Faro, tarih boyunca Roma, Bizans ve Endülüs hakimiyetinde geçen eski bir tarihe sahiptir. Araç trafiğine kapalı caddelerde bulunan mağazalar, Igreja do Carmo başta olmak üzere birçok kilise, Endülüs Emevileri mimarisini yansıtan tarihi evleri ile eski şehir (Cidade Velha) Faro'da göreceğimiz yerler olacaktır).Daha sonrasında sevilla havalimanına transfer ve İstanbul a yolculuk

Faro Turu (15 Euro) 

Fiyata Dahil Olanlar

Pegasus Havayolları özel seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen- Sevilla / Oviedo - İstanbul Sabiha Gökçen parkurunda uçak bileti
1 gece Sevilla, 2 gece Lizbon ve 1 gece Porto’da kahvaltı dahil konaklamalar
Sevilla, Lizbon, Porto şehir turları
Gezitura rehberlik hizmeti
Şehirler arası transferler

Fiyata Dahil Olmayanlar 

Şehir vergileri, otel vergileri, alan vergileri, Gidiş - dönüş uçak bagaj bedeli için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere 30 € ödeme yapılacaktır
Vize ücreti
İsteğe bağlı tam kapsamlı seyahat sağlık sigortası
Yurt dışı çıkış harcı
Programda ekstra olarak belirtilen turlar
Öğlen ve akşam  yemekleri
Programda yazılı olmayan geziler
İsteğe bağlı rehber ve Kaptan bahşişleri

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×