Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

Whatsapp 0850 302 0 543

bize ulaşın 0850 302 0 543
Prag Turu | Yılbaşı | Türk Hava Yolları İle

Prag Turu Yılbaşı

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

3* Hotel Energie Vb.

3 Gece 4 Gün

2 Kişilik Rezervasyonda Oda Başı 60 € İndirim

(Prag gidiş / dönüş)

İstanbul ✈ Prag TK1767 13:50 – 14:35

Prag ✈ İstanbul TK1770 15:25 – 19:55

Tur Hareket Tarihleri:
29 Aralık

Siz hayal edin biz planlayalım Gezitura.com

Rezervasyon
649 769 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

İstanbul ✈ Prag TK1767 13:50 – 14:35

Prag ✈ İstanbul TK1770 15:25 – 19:55

1. Gün | İstanbul, Prag
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuştan 3 saat önce buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferiyle Prag’a hareket. Prag’ a varışımızla ile birlikte panoramik şehir gezisi, Loretta Kilisesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan St.Vitüs  Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek Vlada Nehir Gezisi Turu’na katılabilirler. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

Vltava Nehir Gezisi |Yetişkin : 75 Euro | Çocuk : 35 Euro | 0-2 Yaş Ücretsiz

Prag şehrini ikiye bölen ve Vlata nehrinde yapacağımız gezide şehri ve gotik yapılarını nehirden görme fırsatı yakalıyoruz. 


2. Gün | Prag
Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Terezin & Dresden turumuza katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Çek Gecesi turuna katılabilirler. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

Terezin & Dresden Gezisi | Yetişkin : 150 Euro | Çocuk : 75 Euro | 0-2 Yaş Ücretsiz

Prag’tan yaklaşık 50 dakikalık mesafede bulunan Terezin, Çekya’nın en büyük nazi kampıdır. 1780 yılında kale olarak inşa edilmiştir. 2. Dünya Savaşı’nda Almanların Çekya’ ya girişiyle birlikte bu kale toplama kampına ve tüm Terezin şehri de Getto’ya dönüştürülmüş. Buradaki Museviler çalışma kampı adı altında tutulmuştur. Terezin’den sonra Dresden’e devam edeceğiz. Prag’a 160 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan, II. Dünya Savaşı sonrası küllerinden doğan ve barok mimarisi ile inşa edilmiş muhteşem şehir merkezini ziyaret ederek şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Fraunkirche, Zwinger Sarayı, Bruhl terası, kral yolu, Elbe Nehri ve Martin Luther heykeli görülecek yerler arasındadır. Ardından Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve UNESCO’NUN Dünya Mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman

Çek Gecesi  | Yetişkin : 85 Euro | 0-2 Yaş Ücretsiz (Çocuk İndirimi Yoktur)

Prag'ın sevimli restoranlarından birinde yerel dans gösterileri eşliğinde müzikli eğlence ve akşam yemeği sizi bekliyor. Çek Müziği, Çek folk dansları ve Çek müzik aletlerini yakından tanıma fırsatınızın olacağı yemekli eğlence programında çeşitli animasyonlarla eğlenceli bir gece geçireceksiniz.


3. Gün | Prag
Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Öğle Yemekli Karlovy Vary turumuza katılabilirler. Turumuzun ardından otele transfer. Geceleme otelimizde.

Öğle Yemekli Karlovy Vary Gezisi | Yetişkin : 85 Euro | 0-2 Yaş Ücretsiz (Çocuk İndirimi Yoktur)

17. ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının uğrak şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk’ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın, Mozart`ın, Göethe`nin, Beethoven`ın, Rus Çarı Büyük Petro’nun ve Puşkin`in evlerini gördükten sonra 12 farklı suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası yerel bir restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası serbest zamanınızda kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı mağazalarda geçirebilirsiniz.


4. Gün | Prag, İstanbul
Kahvaltı sonrası odaların boşaltılması. Rehberimiz uçağın kalkış saatine göre ekstra tur düzenleyebilir. Ardından rehberimizin belirlediği saatte havalimanına hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi İstanbul’a hareket ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Prag gidiş,dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
3 yıldızlı otelde Prag’ta 3 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
Panoramik Prag şehir gezisi
Alan - otel - alan transferleri, şehirlerarası transferler
Gezitura Türkçe Tur Liderlik hizmetleri
Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
Prag otel konaklama vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
150 TL yurt dışı çıkış harcı (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
Seyahat Sigortası
Vize Ücreti
Öğle ve akşam yemekleri
Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
Ekstra geziler
Kişisel harcamalar

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×