Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

bize ulaşın 0850 302 0 543
Minsk Turu 3 Gece

Minks Turu

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

3 Gece 4 Gün

3* Sputnik Hotel vb.

Hareket Tarihleri;

01, 08, 15, 22, 29 Mart & 05, 12, 19, 26 Nisan & 03, 10, 17, 24, 31 Mayıs & 07,14, 21, 28 Haziran 

Rezervasyon
499 599 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları
1. Gün: İstanbul-Minsk

Siz değerli misafirlerimiz ile sabah saat 11:00`de İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Gezitura personeli eşliğinde  buluşmamızın ardından, Türk Hava Yollarının Boeing 737-800 sefer sayılı uçuşu ile saat 13:20`de Minsk'e hareket ediyoruz... Yerel saat ile 15:50`de Minsk'e varışımızın ardından Gezitura olarak muhteşem şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzdan sonra serbest zamanımızı değerlendiriyoruz... Gecelememiz ise, otelimizde.

2. Gün: Minsk 
Kahvaltının ardından öğleye kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan Stalin Hattı & 2. Dünya Savaşı Müzesi turuna katılabilirler. Minsk şehir merkezine 30 km. mesafede bulunan şehrin dışındaki gezilip görülebilecek önemli merkezlerden biri olan Stalin Hattı, Moskova’nın düşmemesi için Alman Ordusuna karşı Kızılordu tarafından yüksek yerde konumlanmış bir savunma hattıdır. Stalin Hattı, II. Dünya Savaşında ”Savunma Hattı” olarak bilinmektedir. Stalin Hattı’nda II. Dünya Savaşı’nda kullanılan çok çeşitli silahlarla birlikte, kurulan savunma hattı da gezilecek olup, burada Askeri Ekipmanlar Açık Hava müzesinde tanklar, uçaklar, helikopterler ve toplar görülecek eserler arasındadır. Yaklaşık 1 buçuk saatlik gezimizin ardından 2. Dünya Savaşı Müzesine geçiyoruz. Nazi döneminde, 1944 yılında yapılan ve 2. Dünya savaşını betimleyen dünyadaki ilk müzedir. Müzede, partizan hareketi günlükleri, el yazısı ve basılı kitaplar, el yapımı silahlar vardır. Bugün 3.000 metrekarelik alana kurulmuş olan müze, savaş raporları, günlükler, çizimler, askeri birlikler, askeri üniformalar, askeri silahlara ev sahipliği yapmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Minsk’teki otelimizde.
Stalin hattı & 2. Dünya Savaşı Müzesi turu kişi başı : 40 €

3. Gün: Minsk

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Gecelememiz ise, otelimizde.

4. Gün: Minsk / İstanbul 
Sabah kahvaltısı sonrası rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Istanbul uçuumuz için Havalimanına transfer oluyoruz. Türk Hava Yolları Boeing 737-800 tarifeli uçuşu ile saat 16:45’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 19:20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda yeniden buluşmak dileğiyle.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

 • Otellerde Konaklama ve Kahvaltı

 • Şehir Turu Müzer giriş Biletleri

 • Profesionel Türkçe Rehberlik

 • Havalimanı-Otel-Havalimanı Transfer

 • Şehir Turu Öğlen Yemeği

 • Tur boyunca Türkçe Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Özel Seyahat Sağlık Sigortası (10 Euro)

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli

 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

 • Opsiyonel turlar

 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Tüm Kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×