Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

bize ulaşın 0850 302 0 543
Kiev Turu 3 Gece Pegasus Havayolları İle ANKARA HAREKET...

SINIRLI KONTENJAN ÖZEL FİYAT..

PEGASUS HAVA YOLLARI İLE ANKARA HAREKET …

VİZE YOK! Çipli Kimlik İle Seyahat İmkanı.
Her Perşembe Hareket Size Özel...

3 Gece 4 Gün

3* ibis Hotel vb.

4* Aloft Hotel vb.

5* Inter Continental Hotel vb.

Hareket Tarihleri;

Tüm 2021-2022 Her Perşembe Hareket

Siz hayal edin biz planlayalım Gezitura.com

Rezervasyon
249 369 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları
1. Gün: İstanbul-Kiev

Gezitura Kiev turumuz için siz değerli misafirlerimizle Ankara Esenboğa Havalimanı Dış hatlar terminalinde buluşuyoruz. Pegasus Hava Yolları PC1724 sefer sayılı uçuş ile 10:10'da  Kiev'e hareket ediyoruz.Saat 12:25'de Kiev'e varış ve havalimanında bizi bekleyen aracımız ile panoramik Kiev şehir turunu gerçekleştirmek üzere alandan ayrılıyoruz. Gezimiz esnasında; Ayasofya Meydanı, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi, Opera Binası, Parlamento Binası, Özgürlük Meydanı, Dostluk Heykeli, ve Padol semtini göreceğiz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Çernobil Müzesi Turuna katılabilirler. (30 Eur) Çernobil Müzesi Kiev merkezdedir. 1992 yılında kurulmuştur. Bu turumuzda Kiev’in 140 kilometre güneyinde bulunan Çernobil Nükleer Santrali’nde, 26 Nisan 1986’da gece yarısı yaşanan felaketin acılarının hala taze olduğunu görecek, bu tarihi nasıl koruduklarına ise hayret edeceksiniz. Ayrıca müze; Çernobil felaketine dair belgeleri, gazete haberleri, mektuplar, fotoğrafları gözler önüne seriyor. Devamında otelimize transferlerimiz gerçekleşiyor geceleme Kiev otelimizde.

2. Gün: Kiev

Kahvaltı sonrası serbest zamanımız oluyor. Dileyen misafirlerimizle Gezitura rehberi tarafında ekstra olarak düzenlenecek İkinci Dünya Savaşı Müzesi turuna katılabilirler. (30 Eur) 2. Dünya Savaşı Müzesi, bu savaşa ilişkin dünyadaki en büyük müzelerden biridir. Açık ve kapalı kısımdan oluşur. Açık kısmında Sovyet ordusunun Afganistan savaşında ve 2. Dünya savaşında kullandığı savaş uçakları tanklar, roketler sergilenmektedir. Kapalı kısım 3 kattan oluşmaktadır. 2. Dünya savaşına ait bütünüyle orijinal olarak saklanmış araç gereçleri yakından görme şansı bulacağımız bu turumuzda, savaşın insanlığa verdiği zararı, unutamayacağımız en çarpıcı örneklerle göreceğiz. Tur sonrası otelimize transferlerimiz gerçekliyor geceleme Kiev otelimizde.

3. Gün: Kiev

Sabah kahvaltısının ardından, dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek Pecerskaya Lavra Manastırı için hareket ediyoruz. (30 Euro) İçinde 18 kiliseyi barındıran manastır 11. yüzyıldan kalma ve UNESCO Dünya Mirasları Listesindedir. Slav Ortodokslar için kutsal sayılan ziyaret noktalarından birisi olan bu kompleksin ruhani ve mistik havasını seveceksiniz. Öğleden sonra, dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Kiev Metrosu & Kültür ve Alışveriş & Tekne Turu’na katılabilir.(45 Euro) Kiev’in sanat dolu metro duraklarını gezerken şaşıracaksınız. Günde yaklaşık 1.5 Milyon yolcu taşıyan bu metronun en derinindeki 105.5 metre derinlikteki metro durağını göreceğiz. Ardından Ünlü Andreyevski Yokuşu’nda hediyelik eşya alabilme şansı yakalayacağız. Dnepre Nehrinin manzarasını, Ayasofya Meydanı ve Kontraktova Meydanını birleştiren bu tarihi yokuş içerisinde pek çok restoran ve hediyelik eşyacıları bulundurmaktadır. Akşamleyin Dinyeper Nehri’nde düzenlenecek tekne turuna geçiyoruz. Turumuz esnasında, Avrupa’nın bu en büyük nehirlerinden birini tekneyle gezip günün yorgunluğunu atarken, Kiev’in akşam manzarasını en güzel yerlerden seyredeceğiz. Geceleme Kiev otelimizde.

4. Gün: Kiev-İstanbul

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman veriyoruz. Ardından havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bagaj ve check-in işlemlerimizin ardından Pegasus Hava Yolları PC1725 sefer sayılı uçuş ile 13:05’de Ankara'ya  hareket ediyoruz. 15:10'da varışımıza istinaden turumuzun sonu. Bir başka Gezitura turunda görüşmek dileği ile..

Fiyatlarımıza Dahil Servislerimiz
Pegasus Havayolları ile ESB – Kiev-Borispol / Kiev-Borispol – ESB parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
Havalimanı vergileri,
3 gece oda + kahvaltı konaklama,
Kiev şehir tanıtım turu,
Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,
Tüm şehirlerarası transferler, 
Otel vergileri,
Türkçe rehberlik hizmetleri.

 

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz
Yurtdışı çıkış fonu – 50 TL,
Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,
Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)

 

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×