Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

bize ulaşın 0850 302 0 543
Kharkov Turu Perşembe Kalkışlı Pegasus Hava Yolları İle

PEGASUS HAVA YOLLARI İLE

VİZE YOK! Çipli Kimlik İle Seyahat İmkanı.
Her Perşembe Hareket Size Özel...
3 Gece 4 Gün

3* Hotel vb.

4* Hotel vb.

5* Hotel vb.

Hareket Tarihleri;

05, 12, 19, 26 Mart 02, 09, 16, 23, 30  Nisan & 07, 14, 21, 28 Mayıs & 04, 11, 18, 25 Haziran & 02, 09, 16, 23, 30 Temmuz & 06, 13, 20, 27,Ağustos 2020

Rezervasyon
279 329 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.Gün İstanbul – Kharkov

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC426 Sefer sayılı tarifeli seferi ile 13:55’de Kharkov’a hareket. 15:00’da varışımızı takiben şehir turumuz için bizi bekleyen özel aracımız ile yola çıkıyoruz. Turumuz esnasında görülecek yerler arasında; Forest Park ve içerisindeki Glory Memorial Anıtı’nı, Shevchenko Monument’i, Uspensky Katedrali’ni, Pokrovsky Katedrali’ni, Avrupa’nın en büyük meydanı olma özelliği taşıyan Svobody (Özgürlük) Meydanı’nı, Gorky Park’ı bulunmaktadır. Tur sonrası otele geçiyor ve giriş işlemlerimizi yaptırıyoruz. Geceleme otelimizde.

2.Gün Kharkov

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Etnografya Müzesi turuna katılabilirler (20 Eur). Turumuzda Ukrayna’nın kültürel ve tarihi geçmişini yakından tanıyabileceğimiz Etnografya müzesini gezeceğiz. Ukrayna ve Kharkov'un tarihini ve değerli koleksiyonları sergilemesiyle ülkede en çok ilgi çeken müzedir. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimizle Öğle Yemekli Savaş Müzesi ve Askeri Karargah turuna katılıyoruz (40 Eur). Bu turumuz sırasında Askeri Karargahları ve cepheleri ardından ise İkinci Dünya Savaşından kalma topları, tankları ve silahları göreceğiz. Dönemin en derin hikayelerini rehberimizden dinlerken savaşın izlerini hala görmemiz mümkün. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

3.Gün Kharkov

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Kharkov Sanat Galerisi ve Uspenski Katedrali turuna katılabilirler (30 Eur). Bu turumuzda Kharkov’un ve Doğu Avrupanın en önemli sanat eserlerini göreceğiz. Ayrıca İsa’nın yükselişi anlamına gelen 1771 yılında inşaası başlanan Uspenski Katedralinde ise Rusya Barok Mimarisinin detaylarını göreceğiz. Napolyan Bonapart’a karşı kazanılan zaferin anısına yapılan Çan Kulesini ve ayrıca bu muhteşem yapıdan Kharkov’u yukarıdan görme fırsatı yakalayacağız. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Ortaçağ Restoran’da akşam yemeği (30 Eur). Ukrayna’nın geleneksel yemeklerini yerken, restoranın ürettiği leziz biraları içebilir ve birbirinden eğlenceli tematik şovlarla güzel bir akşam geçirebilirsiniz. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

4.Gün Kharkov – Istanbul

Sabah kahvaltısının ardından rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Bagaj ve check – in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC427 sefer sayılı uçuşla 15:50’de İstanbul’a hareket. 19:10’da varışımıza istinaden turumuzun sonu.Bir sonraki Gezitura organizasyonunda görüşmek üzere.

Fiyatlarımıza Dahil Servislerimiz

 • Pegasus Havayolları ile SAW – HRK – SAW parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
 • Havalimanı vergileri,
 • 3 gece oda + kahvaltı konaklama,
 • Kharkov şehir tanıtım turu,
 • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,
 • Tüm şehirlerarası transferler, 
 • Otel vergileri,
 • Türkçe rehberlik hizmetleri.

 

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz

 • Yurtdışı çıkış fonu – 50 TL,

 • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,

 • Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×