Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

bize ulaşın 0850 302 0 543
Günübirlik Maşukiye - Kartepe Kayak - Sapanca Turu

ULAŞIM
Lüks Gezitura Otobüsleri İle

Gezilecek Yerler
Maşukiye, Kartepe Kayak Merkezi, Sapanca Gölü

Kalkış Yeri

Saat 07.00 de Bakırköy Eski İncirli Boyner Mağazası Önü, 07.30 Beşiktaş Yıldız Camisi Önü, 08.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 08.15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E-5 Ankara İstikameti), 08.30 Çayırova Mc Donalds Önü

Rezervasyon
149 179 ₺ /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

Maşukiye - Kartepe Kayak Merkezi - Sapanca Gölü

Siz saygıdeğer misafirlerimizi, saat 07.00 de Bakırköy Eski İncirli Boyner Mağazası Önü, 07.30 Beşiktaş Yıldız Camisi Önü, 08.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 08.15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E-5 Ankara İstikameti), 08.30 Çayırova Mc Donalds Önünden alarak, Gezitura ikramları eşliğinde, Maşukiye'ye doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1.5 saatlik bir yolculuğun ardından Kartepe zirvesinin eteklerinde yer alan Maşukiye`ye ulaşıyoruz. Burada size özel hazırlatacağımız muhteşem bir köy kahvaltısı yapıyoruz. Kahvaltımızı yaptıktan sonra Kartepe`ye varış. Kayak merkezinde vereceğimiz serbest zaman da, dileyen misafirlerimiz kayak yapabilir, ( hava şartlarına göre köy kızakları ve şambreller ile kayak ) veya rehberimiz eşliğinde yürüyüş yapabilirler. 
Kartepe pistleri, çeşitlilik açısından zengindir. Kartepe her zorluk derecesine hitap edebilen pistleriyle, bu çeşitliliği aynı bölgede sunabilen ender yerlerdendir. Kartepe kayak merkezi zirvesinde hizmet veren tek işletme olan Greenpark Kartepe, toplam 4 ayrı lift çıkışının hepsine tek bir skipass ile faydalanmanıza olanak tanımaktadır. Bu da kayarken sizin hem farklılık yaşayabilmenize, hemde zorluk derecelerini deneyip değiştirebilmenize fırsat vermektedir. Kartepe telesiyeji zor pist dâhil tüm seviyelere hitap eden pistlere sahipken, Geyikalanı kolay-orta, Karlıktepe orta, Kadıkonağı (otele çıkış pisti) çok kolay seviyededir. Karlıktepe'nin teleski (ayakta iken sizi karın üstünde çekerek çıkartan sistem), diğer liftler ise telesiyej (koltuklara oturarak) ile liftlere çıkarmaktadır. 
Rehberimizin belirleyeceği saatte aracımız ile buluştuktan sonra, çay ve kahvelerimizi ( ekstra ) Sapanca Gölü kenarında yudumluyor ve geliş güzergâhımızı takiben İstanbul'a dönüş. Akşam saatlerinde İstanbul`a varıyor ve sizleri aldığımız noktalara bırakırken,  bir sonraki Gezitura turunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz…

Sabah Kahvaltısı:  Sapanca veya Maşukiye`de Özel Köy Kahvaltısı ( Kiremitte Köy Peyniri, Kiremitte Köy Yumurtası, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Reçel, Bal, Kaymak, Tereyağı, Zeytin, Patates Cipsi, Patates Cipsi, Sigara Böreği, Acuka, Domates, Salatalık, Yeşil Biber, Söğüş, Kızarmış Ekmek, Limitsiz Çay )
Öğle Yemeği:  1 Adet (Ekmek arası mangal sucuk, 1 İçecek)

Güzergâh: İstanbul - Maşukiye - Kartepe - İstanbul / 260 KM

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Rehberlik hizmeti
Lüks turizm araçları ile ulaşım
Programda belirtilen tüm çevre gezileri
Aracımızda program süresince meşrubat çeşitleri ikramı
Özel köy kahvaltısı
Öğle yemeği (Sucuk-ekmek içinde domates biber garnitür ve kola veya ayran.)
Kartepe Milli park giriş ve otopark ücretleri
Gezitura güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm özel harcamalar
Ski pass ve lift kullanım ücretleri
Kayak kıyafetlerinin kiralanması
Programda ekstra olarak belirtilen tüm geziler, etkinlikler ve faaliyetler

Tüm Kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×