Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

Whatsapp 0850 302 0 543

bize ulaşın 0850 302 0 543
Budva Turu | Yılbaşı | Türk Hava Yolları İle

Budva Turu Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

3* Kangroo Hotel vb. / 4* Vela Hotel vb.

5* Slavia Hotel vb. / 5* Splendid Hotel vb.

PROMOSYON SINIRLI SAYIDA! KADEMELI FIYAT SISTEMI ILE AÇILMIŞTIR! ERKEN AL AZ ÖDE!

2 Kişilik Rezervasyonda Oda Başı 60 € İndirim

3 Gece 4 Gün

İstanbul ✈ Podgorica TK1085 08:20 – 08:10

Podgorica ✈ İstanbul TK1088 20:30 – 00:10

Tur Hareket Tarihleri:
29 Aralık

Siz hayal edin biz planlayalım Gezitura.com

Rezervasyon
599 749 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

İstanbul ✈ Podgorica TK1085 08:20 – 08:10

Podgorica ✈ İstanbul TK1088 20:30 – 00:10

TİVAT – BUDVA – PORTO MONTENEGRO – PERAST – KOTOR – CETİNJE – VİRPAZAR – İŞKODRA GÖLÜ – BAR – STEVİ STEFAN

1.Gün İstanbul – Podgorica – Budva
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde saat 06:00’da buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK1085 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:20’de Podgorica’ya hareket.Yerel saat ile 08:10’da varış. Pasaport işlemlerimizin ardından Budva’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde olağanüstü manzarasıyla Sveti Stefan’a uğruyoruz. Uzun yıllar önce balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefan’ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde fotoğraf molası veriyoruz. 15. yy’da surlarla korunan bir köy olan ve 1950’lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60,70 ve 80’lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur.   Muhteşem sahilleri, renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan Budva’da varış sonrası yapacağımız yürüyüş turunda Sveti Stefan, Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Daha sonra  konaklama yapılacak otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını birbirinden güzel restoran ve eğlence mekanlarında çıkarabilirler. Geceleme otelimizde. 
Öğle Yemeği : Extra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Extra olarak alınacaktır.
Para Birimleri : Karadağ – Euro

2.Gün Budva  (Tivat-Porto Montenegro-Perast-Kotor)
Sabah kahvaltısının ardından serbest gün, alışveriş, gezme, hava durumuna göre deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Kotor ve Fiyortlar Turuna katılabilirler.(60 Euro) Bu turumuzda Tivat, Porto Montenegro, Kotor ve  Perast’ı göreceğiz. Önce Tivat’a hareket edecek ve zengin yapılaşmasıyla Porto Montenegro limanını gezeceğiz. Daha sonra UNESCO Dünya doğa ve tarih mirası listesinde yerini alan, beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotor’u,  Kotor körfezini ve tarihi kale şehrini göreceğiz. Karadağ'ın güneybatısında ve Hırvatistan'ın güneyinde, Adriya Denizi kıyısında Avrupa’nın Norveç’ten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir limanı olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner. Kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından hava durumuna göre Kotor fiyortunun serin sularında denize girebileceğiniz barok kasaba Perast’ı ziyaret edeceğiz. Akşama doğru Budva’daki otele dönüş. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını birbirinden güzel restoran ve eğlence mekanlarında çıkarabilirler. Geceleme otelimizde. 
Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Extra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Extra olarak alınacaktır.
Para Birimleri : Karadağ – Euro

3.Gün Budva (Cetinje - Virpazar - İşkodra Gölü - Bar )
Sabah kahvaltısı sonrası serbest gün, alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Montenegro turu. (Cetinje - Virpazar - İşkodra Gölü - Bar )(60 Euro) Bu turumuzda önce eski Karadağ krallık başkenti Cetinje’ye gidiyor ve buradaki tarihi Sırp Ortodoks manastırını görüyoruz. Küçük Cetinje meydanında vereceğimiz serbest kahve molası sonrası yola devam ediyoruz. Daha sonra İşkodra gölünü göreceğimiz şirin kasaba Virpazar’ı ziyaret ediyoruz. Virpazar’da vereceğimiz bir saatlik serbest zamanda küçük teknelerle İşkodra Gölünde su nilüferlerinin içinde muhteşem bir gezinti yapabilirsiniz. Balkanların en büyük gölü olan ve 250 civarında farklı türde kuşa ev sahipliği yapan gölde Pelikanları görebilmek ise güzel bir ayrıcalık olacak. (tekne gezisi yapmak isteyen misafirlerimiz ilave olarak kişibaşı 15 Euro Milli Park giriş ücreti ve tekne ücreti ödeyeceklerdir) Gezimizin bir sonraki durağı Adriyatik denizi kıyısındaki tarihi ve turistik şehir Bar. Aynı zamanda Karadağ’ın ana limanı olan şehirde biz dağlık kısmı olan Stari Bar’ı geziyor ve  burada dışarıdan tarihi Bar kalesini ve Osmanlı’dan kalan tarihi camileri görüyoruz. Küçük ve şirin çarşısını ziyaret edip serbest öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alıyoruz. Turumuzun bitiminde Budva’ya dönüyoruz. Akşam Budva’nın eğlenceli mekanlarında vakit geçirebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Yılbaşı Gala Yemeği (200 Euro)’ne  katılabilirler. Yemeğimiz özel restorantta, canlı müzik eşliğinde ve sınırlı içki ile gerçekleştirilecektir. Geceleme otelimizde.
MUTLU YILLAR!
Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği : Extra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği : Extra olarak alınacaktır.
Para Birimleri : Karadağ – Euro

4.Gün Budva – Podgorica – İstanbul
Sabah kahvaltısı sonrası rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman ve alışveriş imkanı. Sonrasında Podgorica Havalimanı’na hareket ediyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinizi ardından Türk Havayolları’nın TK1088 sefer sayılı uçuşu ile 20:30 İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 00:10’da İstanbul Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Türk Havayolları ile İstanbul – Podgorica – İstanbul gidiş dönüş uçak biletleri
Seçilen otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama
Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
Budva Kale yürüyüşü turu 
Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri
Profesyonel rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış vergisi
Tüm kişisel harcamalar,
Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar  
Öğle ve Akşam yemekleri,
Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
Şoför Bahşişi
Seyahat Sağlık Sigortası

 

 

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×