Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

Whatsapp 0850 302 0 543

bize ulaşın 0850 302 0 543
Budva Turu | Tailwind Hava Yolları Özel Seferi ile - 2.Charter Çarşamba

SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI ÜCRETSİZ 

Tailwind Hava Yolları Özel Seferi İle

3 Gece 4 Gün

3* Bip Budva Hotel vb. - Oda Kahvaltı

3*Slovenska Plaza Hotel vb. - Yarım Pansiyon

4* Slovenska Plaza Hotel vb. - Yarım Pansiyon

İstanbul     ✈  Podgorica Havalimanı                  TWI943 15:15 – 16:00
Podgorica Havalimanı​      ✈  İstanbul                 TWI946
 18:25 – 21:00  

Tur Hareket Tarihleri:

12,19,26 Haziran - 03,10,17,24,31 Temmuz - 07,14,21,28 Ağustos – 04,11,18 Eylül 

Siz hayal edin biz planlayalım Gezitura.com

Rezervasyon
489 589 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

İstanbul     ✈  Podgorica Havalimanı                  TWI943 15:15 – 16:00
Podgorica Havalimanı​      ✈  İstanbul                 TWI946
 18:25 – 21:00 

1. Gün: İstanbul-Budva 
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 13.00’da buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Tailwind Hava Yolları’nın özel TWI943 seferi ile 15.15’de Podgorica Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 16.00’da Podgorica Havalimanı’na varış. Varış sonrası bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Adriyatik Denizi kıyısındaki Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Venediklilerin inşa ettikleri 2.500 yıllık hisarı; Santa Maria del Punta kilisesini ve bulunduğu meydanı; deniz, kum ve güneşin buluştuğu plajları göreceğiz. Şehir turumuzun ardından konaklama yapılacak otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Budva'nın renkli gece hayatını, şık restoranları ve canlı eğlence mekanlarında zaman geçirebilirler. Geceleme otelimizde.

2. Gün: Budva 
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman, dileyen misafirlerimiz Ekstra düzenlenecek ve tam gün sürecek Öğle yemekli Kotor Körfezi Tur’una katılabilirler. (90 Eur). Saat 10:30'da Tivat'a hareket. Tekne ile Porto Montenegro ve Bijela Porto Novi limanını göreceğiz. Daha sonra romantik Kotor Körfezinin güneş şehri Herceg Novi'ye geçeceğiz. Rahatlamak ve güneşin tadını çıkarmak için serbest zaman. Ardından Mamula Adasına doğru hareket edeceğiz. Lustica Yarımadası'nın kıyı şeridinin kristal berraklığındaki sularında yüzme fırsatı bulabileceğimiz büyüleyici Mavi Mağara bölgesine geçiş. Mavi Mağaranın eşsiz manzarasında öğle yemeği için yarım saatlik bir mola vereceğiz. Turumuzun ardından konaklama ve dinlenmek üzere otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Öğle yemekli Kotor Körfezi Turu (90 Eur)

3. Gün: Budva
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman; dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Kotor, Tivat ve Perast Turu’na katılabilirler. (65 Eur). Turumuz kapsamında önce, yarım saatlik bir otobüs yolculuğu yaparak Kotor’a varacağız. Gölgesi denize vuran dağların ve yamaçlarını taç gibi süsleyen surların arasında toplam 1355 basamakla en üst noktasındaki kiliseye ulaşılan San Giovanni Kalesi’ni; İtalyan Kontes Francesca di Montreale Mantica’nın koleksiyonunu da barındıran Kedi Müzesi’ni; Roma Katolik katedrallerinden St. Tripun Katedrali’ni; Sırp Ortodoks kilisesi olan St. Nikola Kilisesi’ni gördükten sonra otobüsümüzle yola devam ederek turumuzun ikinci durağına, Perast’a geçeceğiz. Gerek şairane hikâyesiyle gerekse ilginç müzesiyle Kayalıklar Meryemi ve münzevi keşişlerin halen yaşadığı Aziz George adlı iki adası olan bu sakin, romantik şehrin dağ ve deniz manzarasını izlemeye şansı bulacağız. Son durağımız ise Kotor Körfezi kıyısındaki bir diğer bölge, Tivat olacak. Dileyenler Karadağ Limanı’nı barındıran ve Karadağ’ın Monaco’su olarak bilinen Tivat’ın zarif kafelerinde dinlenerek, dileyenlerse yüzerek, bisiklet kiralayarak, körfezde tekne turuna çıkarak günün yorgunluğunu atabilecekler. Rehberimizin belirttiği saatte buluştuktan sonra dinlenmek ve konaklamak üzere Budva’ya, ardından dinlenmek ve konaklamak üzere otele yerleşme. Dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Karadağ Gecesi Turu’nu gerçekleştireceğiz. (65 Eur). Geceleme otelimizde.
Kotor, Tivat ve Perast Turu (65 Eur)
Karadağ Gecesi Turu (65 Eur)

4. Gün: Budva-İstanbul 
Kahvaltıdan sonra otelde, son hazırlıklar. Havalimanı transfer saatine kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli İşkodra Gölü Tur’una katılabilecekler (65 Eur). İşkodra Gölü, Arnavutluk ve Karadağ devletleri arasında yer alan, Balkan yarımadasındaki en büyük göldür. Adını kıyısında kurulmuş olan şehir, İşkodra'dan alır. Diğer Avrupa dillerinde Skadar, Scutari adları ile de bilinir. Turumuzun ardından Podgorica Havalimanı'na transfer. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Tailwind Hava Yolları’nın özel TWI946 seferi ile 18.25’de İstanbul Havalimanı'na hareket. Yerel saat ile 21.00’da İstanbul Havalimanı'na varış.
Öğle Yemekli İşkodra Gölü Turu (65 Eur)

Fiyatlarımıza Dâhil Olan Hizmetler
Tailwind Havayolları özel seferi ile IST-TGD/TGD-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar
Havalimanı vergileri
3 (üç) gece Oda Kahvaltı Konaklama 
Budva yapılacak şehir tanıtım turları
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Gezitura Türkçe rehberlik hizmetleri

 

Fiyatlarımıza Dâhil Olmayan Hizmetler
Yurtdışı çıkış harcı vergisi
Otel vergileri
Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.

 

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×