Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

Whatsapp 0850 302 0 543

bize ulaşın 0850 302 0 543
Budva Turu İzmir Çıkışlı | Air Montenegro Hava Yolları ile

SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI ÜCRETSİZ 

Air Montenegro Hava Yolları ile

3 Gece 4 Gün

3* Rio Budva Hotel vb. Oda Kahvaltı

3*Slovenska Plaza Hotel vb. - Yarım Pansiyon

4* Slovenska Plaza Hotel Vb. - Yarım Pansiyon

TQ 4* + (Plus) Hotel Vb. Oda Kahvaltı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı      ✈  Tivat Havalimanı                  MNE411 13:40 – 14:20
Tivat Havalimanı      ✈  İzmir Adnan Menderes Havalimanı                  MNE410 07:05 – 09:35

Tur Hareket Tarihleri:

10,17,24 Haziran - 01,08,15,22,29 Temmuz - 05,12,19,26 Ağustos – 02,09,16,23 Eylül 

Siz hayal edin biz planlayalım Gezitura.com

Rezervasyon
489 589 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

İzmir Adnan Menderes Havalimanı      ✈  Tivat Havalimanı                  MNE411 13:40 – 14:20
Tivat Havalimanı      ✈  İzmir Adnan Menderes Havalimanı                  MNE410 07:05 – 09:35

1. Gün: İzmir-Tivat-Budva 
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşup bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Air Montenegro Hava Yolları MNE411 tarifeli seferi ile 13.40’da Tivat Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 14.20’de varış sonrası bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Budva’ya doğru yola çıkacağız. Panoramik şehir turumuz esnasında Adriyatik Denizi kıyısındaki Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Venediklilerin inşa ettikleri 2.500 yıllık hisarı; Santa Maria del Punta kilisesini ve bulunduğu meydanı; deniz, kum ve güneşin buluştuğu plajları göreceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve odaların alınması. Geceleme otelimizde.

2. Gün: Budva 
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman, dileyen misafirlerimiz Ekstra düzenlenecek ve tam gün sürecek Öğle yemekli Kotor Körfezi Tur’una katılabilirler. (90 Eur). Saat 10:30'da Tivat'a hareket. Tekne ile Porto Montenegro ve Bijela Porto Novi limanını göreceğiz. Daha sonra romantik Kotor Körfezinin güneş şehri Herceg Novi'ye geçeceğiz. Rahatlamak ve güneşin tadını çıkarmak için serbest zaman. Ardından Mamula Adasına doğru hareket edeceğiz. Lustica Yarımadası'nın kıyı şeridinin kristal berraklığındaki sularında yüzme fırsatı bulabileceğimiz büyüleyici Mavi Mağara bölgesine geçiş. Mavi Mağaranın eşsiz manzarasında öğle yemeği için yarım saatlik bir mola vereceğiz. Turumuzun ardından konaklama ve dinlenmek üzere otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Öğle yemekli Kotor Körfezi Turu (90 Eur)

3. Gün: Budva 
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman; dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Kotor, Tivat ve Perast Turu’na katılabilirler. (65 Eur). Turumuz kapsamında önce, yarım saatlik bir otobüs yolculuğu yaparak Kotor’a varacağız. Gölgesi denize vuran dağların ve yamaçlarını taç gibi süsleyen surların arasında toplam 1355 basamakla en üst noktasındaki kiliseye ulaşılan San Giovanni Kalesi’ni; İtalyan Kontes Francesca di Montreale Mantica’nın koleksiyonunu da barındıran Kedi Müzesi’ni; Roma Katolik katedrallerinden St. Tripun Katedrali’ni; Sırp Ortodoks kilisesi olan St. Nikola Kilisesi’ni gördükten sonra otobüsümüzle yola devam ederek turumuzun ikinci durağına, Perast’a geçeceğiz. Gerek şairane hikâyesiyle gerekse ilginç müzesiyle Kayalıklar Meryemi ve münzevi keşişlerin halen yaşadığı Aziz George adlı iki adası olan bu sakin, romantik şehrin dağ ve deniz manzarasını izlemeye şansı bulacağız. Son durağımız ise Kotor Körfezi kıyısındaki bir diğer bölge, Tivat olacak. Dileyenler Karadağ Limanı’nı barındıran ve Karadağ’ın Monaco’su olarak bilinen Tivat’ın zarif kafelerinde dinlenerek, dileyenlerse yüzerek, bisiklet kiralayarak, körfezde tekne turuna çıkarak günün yorgunluğunu atabilecekler. Rehberimizin belirttiği saatte buluştuktan sonra dinlenmek ve konaklamak üzere Budva’ya, ardından dinlenmek ve konaklamak üzere otele yerleşme. Dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Karadağ Gecesi Turu’nu gerçekleştireceğiz. (65 Eur). Geceleme otelimizde.
Kotor, Tivat ve Perast Turu (65 Eur)
Karadağ Gecesi Turu (65 Eur)

4. Gün: Budva-Tivat-İzmir
Kahvaltıdan sonra otelden çıkış işlemlerini tamamlayacağız. Havalimanı'na doğru yola çıkacağız. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Air Montenegro Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile MNE410 seferi ile 07.05’de İzmir'e hareket edeceğiz. Yerel saat ile 09.35’de vardığımızda turumuz da sona erecek.

Fiyatlarımıza Dâhil Olan Hizmetler
Air Montenegro Havayolları ile tarifeli ADB-TIV/TIV-ADB parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar
Havalimanı vergileri
3 (üç) gece Seçilen Otel Kategorisinde Konaklama 
Budva yapılacak şehir tanıtım turları
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyatlarımıza Dâhil Olmayan Hizmetler
Yurtdışı çıkış harcı bedeli
Otel vergileri
Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×