Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

Whatsapp 0850 302 0 543

bize ulaşın 0850 302 0 543
BUDVA Air Montenegro Hava Yolları Özel Seferi ile MNE/IST

Air Montenegro Hava Yolları ile

3 Gece 4 Gün

3* Rio Budva Hotel vb. Oda Kahvaltı

3*Slovenska Plaza Hotel vb. - Yarım Pansiyon

4* Slovenska Plaza Hotel Vb. - Yarım Pansiyon

TQ 4* + (Plus) Hotel Vb. Oda Kahvaltı

İstanbul Havalimanı     ✈  Podgorica Havalimanı                 MNE2901 20:30 – 21:20
Tivat Havalimanı      ✈  İstanbul Havalimanı                         MNE2902 18:00 – 20:50  

Tur Hareket Tarihleri:

14,21,28 Temmuz - 04,11,18,25 Ağustos – 01,09 Eylül 

Siz hayal edin biz planlayalım Gezitura.com

Rezervasyon
439 549 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

İstanbul Havalimanı     ✈  Podgorica Havalimanı                 MNE2901 20:30 – 21:20
Tivat Havalimanı      ✈  İstanbul Havalimanı                         MNE2902 18:00 – 20:50  

1. Gün: İstanbul-Budva
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 17.30’da buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Air
Montenegro Hava Yolları’nın özel MNE2901 seferi ile 20.30’da Podgorica Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 21.20’de Podgorica Havalimanı’na varış. Varış sonrası sizleri bekleyen özel otobüsümüz ve rehberimiz ile Budva’ya hareket. Budva'nın renkli gece hayatını, şık restoranları ve canlı eğlence mekanlarında zaman geçirebilirler. Geceleme otelimizde.

2. Gün: Budva
Sabah kahvaltı sonrası bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Adriyatik Denizi kıyısındaki Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Venediklilerin inşa ettikleri 2.500 yıllık hisarı; Santa Maria del Punta kilisesini ve bulunduğu meydanı; deniz, kum ve güneşin buluştuğu plajları göreceğiz. Şehir turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz Ekstra düzenlenecek ve tam gün sürecek Öğle yemekli Kotor Körfezi Tur’una katılabilirler. (100 Eur). Öğle yemeği; balık menü ya da tavuk menü seçeneği sunmakta olup yemeklerin yanında ise Karadağ’ın yerli içecekleri (Alkollü ve alkolsüz soft içecek) sınırsız sunulacaktır. Körfez manzarası eşliğinde öğle yemeği zevkini deneyimlemek isteyen misafirlerimiz bu tura katılım sağlayabilirler. Saat 10:30'da Tivat'a hareket. Tekne ile Porto Montenegro ve Bijela Porto Novi limanını göreceğiz. Daha sonra romantik Kotor Körfezinin güneş şehri Herceg Novi'ye geçeceğiz.
Rahatlamak ve güneşin tadını çıkarmak için serbest zaman. Ardından Mamula Adasına doğru hareket edeceğiz. Lustica Yarımadası'nın kıyı şeridinin kristal berraklığındaki sularında yüzme fırsatı bulabileceğimiz büyüleyici Mavi Mağara bölgesine geçiş. Mavi Mağaranın eşsiz manzarasında öğle yemeği için yarım saatlik bir mola vereceğiz. Turumuzun ardından konaklama ve dinlenmek üzere otelimize transfer.Geceleme otelimizde.
Öğle yemekli Kotor Körfezi Turu (100 Eur)

3. Gün: Budva
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman; dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Kotor, Tivat ve Perast Turu’na katılabilirler. (75 Eur).
Turumuz kapsamında önce, yarım saatlik bir otobüs yolculuğu yaparak Kotor’a varacağız. Gölgesi denize vuran dağların ve yamaçlarını taç gibi süsleyen surların arasında toplam 1355 basamakla en üst noktasındaki kiliseye ulaşılan San Giovanni Kalesi’ni; İtalyan Kontes Francesca di Montreale Mantica’nın koleksiyonunu da barındıran Kedi Müzesi’ni; Roma Katolik katedrallerinden St. Tripun Katedrali’ni; Sırp Ortodoks kilisesi olan St. Nikola Kilisesi’ni gördükten sonra otobüsümüzle yola devam ederek turumuzun ikinci durağına, Perast’a geçeceğiz. Gerek şairane hikâyesiyle gerekse ilginç müzesiyle Kayalıklar Meryemi ve münzevi keşişlerin halen yaşadığı Aziz George adlı iki adası olan bu sakin, romantik şehrin dağ ve deniz manzarasını izlemeye şansı bulacağız. Son durağımız ise Kotor Körfezi kıyısındaki bir diğer bölge, Tivat olacak. Dileyenler Karadağ Limanı’nı barındıran ve Karadağ’ın Monaco’su olarak bilinen Tivat’ın zarif kafelerinde dinlenerek, dileyenlerse yüzerek, bisiklet kiralayarak, körfezde tekne turuna çıkarak günün yorgunluğunu atabilecekler. Rehberimizin belirttiği saatte buluştuktan sonra dinlenmek ve konaklamak üzere Budva’ya, ardından dinlenmek ve konaklamak üzere otele yerleşme.
Dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Karadağ Gecesi Turu’nu gerçekleştireceğiz. (75 Eur). Karadağ’ın yerel ezgileri eşliğinde şehrin en gözde restoranlarından birinde lezzetli akşam yemeği imkanı sunmakta olup akşam yemeği; çorba, salata, tavuk ya da balık ve tatlı seçeneği ile sizlere unutulmayacak bir akşam yaşatacaktır. Geceleme otelimizde.
· Kotor, Tivat ve Perast Turu (75 Eur)
· Karadağ Gecesi Turu (75 Eur)

4. Gün: Budva-Tivat-İstanbul
Kahvaltıdan sonra otelde, son hazırlıklar. Havalimanı transfer saatine kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek
Öğle Yemekli İşkodra Gölü Tur’una katılabilecekler (75 Eur). İşkodra Gölü, Arnavutluk ve Karadağ devletleri arasında yer alan, Balkan yarımadasındaki en büyük göldür. Adını kıyısında kurulmuş olan şehir, İşkodra'dan alır. Diğer Avrupa dillerinde Skadar, Scutari adları ile de bilinir. Tekne ile açık büfe şeklinde sunulacak olan tavuk ya da balık seçeneği ile lezzete ve manzaraya doyacaksınız. Turumuzun ardından Tivat Havalimanı'na transfer. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Air Montenegro Hava Yolları’nın özel MNE2902 seferi ile 18.00’da İstanbul Havalimanı'na hareket. Yerel saat ile 20.50’de İstanbul Havalimanı'na varış.

Fiyatlarımıza Dâhil Olan Hizmetler
Air Montenegro Havayolları ile Özel seferi ile IST-TGD/TIV-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar
Havalimanı vergileri
3 (üç) gece Seçilen Otel Kategorisinde Konaklama 
Budva yapılacak şehir tanıtım turları
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
GEZİTURA Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyatlarımıza Dâhil Olmayan Hizmetler
Yurtdışı çıkış harcı bedeli
Otel vergileri
Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×