Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

Whatsapp 0850 302 0 543

bize ulaşın 0850 302 0 543
Benelux Paris Turu | Pegasus Hava Yolları İle | DUS / FRA

Benelux Paris Turu Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

Amsterdam (2) – Brüksel (1) – Paris (3) – Luxemburg (1)

3* ve 4* Oteller
(Merkeze 10-15 Km)

7 Gece 8 Gün

Sabiha Gökçen  Düsseldorf     PC 1001   09:55 – 12:20

Frankfurt   Sabiha Gökçen       PC 996     14:45 – 18:45

Tur Hareket Tarihleri:

01, 15, 29 Mayıs • 26 Haziran • 10, 24 Temmuz • 07, 21  Ağustos 04, 18 Eylül • 02, 16, 30 Ekim • 13, 27 Kasım • 11 Aralık

Siz hayal edin biz planlayalım Gezitura.com

Rezervasyon
449 649 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

Sabiha Gökçen  Düsseldorf     PC 1001   09:55 – 12:20

Frankfurt   Sabiha Gökçen       PC 996     14:45 – 18:45

1.Gün: İstanbul-Düsseldorf-Amsterdam
Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde buluşma. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 1001 sefer sayılı uçuşu ile 09:55’te Düsseldorf’a’a hareket. 12:20’de varışımıza istinaden Amsterdam’a hareket. Varışımıza istinaden şehir turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz serbest zamanlarında Çiçek Pazarı ve Kırmızı Fener Sokağı’nı ziyaret edebilirler. Ardından Müze Meydanı’nda kısa bir fotoğraf molası. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme Otelimizde.

2.Gün: Amsterdam
Sabah kahvaltısını ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Muhteşem Hollanda (85 EUR) turuna katılabilirler. Marken ve Volendam kasabaları, Zaanse Schans, tekne ile Amsterdam kanallarını ve Mücevher fabrikası görülecek yerler arasındadır. Kanal turumuzda kuzeyin Venediği olarak adlandırılan Amsterdam’da manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz ardından dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Yel değirmenleri ile büyülü bir kasaba olan Zaanse Schans’görme fırsatı yakalıyoruz ve tur sonrası otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelimizde.

3.Gün: Amsterdam-Brüksel
Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. . Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan tablo gibi kanalları, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü Brugges şehir turu. (35 EUR). Brüksel’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place(şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium anıtı, Heysel stadyumu ve Mannequin Pis (işeyen bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

4.Gün: Brüksel-Paris
Kahvaltımızın ardından Fransa’nın başkenti Paris’e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Reims kenti turuna katılabilirler. (35 EUR) Geçmişi Roma imparatorluğuna kadar uzanan Atilla Han’ın Türk akınlarına sahne almış Reims kenti, Belediye Sarayı, Krallık Sarayı, Antik Roma Mars kapısı gibi pek çok şahesere ev sahipliği yapmaktadır. Varışımıza istinaden turumuzda Eyfel Kulesi, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı görülecek yerler arasındadır. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night turuna katılabilirler. (35 EUR) Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

5.Gün: Paris
Kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlecek Eiffel Kulesi & Seine Nehri tekne gezisi & Montmarte ressamlar tepesi & Sacre Coeur Bazilikası & Notre Dame Katedrali turuna katılabilirler. (85 EUR) Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Devamında tarihi geçmişe dayanan ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz. Sacre Coeur Bazilikası ile ünlenen, hem bohem yaşam tarzını göreceğiniz hem de alışveriş fırsatı bulacağınız Tertre Meydanında serbest zamanımızın ardından romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

6.Gün: Paris
Kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak Normandiya turu için hareket ediyoruz. (60 EUR) Normandiya bölgesinde ilk durağımız kendimizi orta çağdaymış gibi hissedeceğimiz Rouen olacak. Kendine has oldukça güzel evleri ve sokakları olan Rounen’de kısa bir gezintinin ardından yolumuza devam ediyoruz ve Seine Nehri’nin İngiliz Kanalı’na döküldüğü Honfleur’a varıyoruz. Limanda birçok balıkçı teknelerinin gökkuşağını boyadığı bu sahil kasabasında kısa bir yürüyüş gerçekleştirdikten sonra Deaville Kasabası ve sahilini ziyaret ediyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde kısa bir fotoğraf molası. Alternatif olarak ise dileyen misafirlerimiz için Disneyland Turu fırsatı.  (150 EUR) Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile sizleri masalsı bir dünyaya götürecek olan Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Walt Disney Film Stüdyoları Parkında ise Aşçı Ratatuy Macerası, kalbinizi durduracak Hollywood Oteli Asansörü, Aerosmith Hız Treni,Stand Şov, Armageddon, Stüdyo tramvay turu gibi keyifli aktiviteler sizleri bekliyor. Disneyland bilet temini konusunda tur rehberimizden yardım alabilirsiniz. Gezi bitiminde otelimize transferimiz gerçekleşecek. Sonrasında serbest zaman veriyoruz. Geceleme otelimizde.
*Disneyland biletleri dinamik fiyatlandırma sistemi ile belirlenmektedir. Bu sebepten dolayı güncel park bileti fiyatları rehberimiz tarafından sizlere iletilecektir.

7.Gün: Paris- Lüksemburg
Kahvaltımızın ardından Lüksemburg’a doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz için yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Remich ve Schengen (35 EUR) turuna katılabilirler. Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının bir araya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisindeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz. Turumuzun ardından Lüksemburg’a transfer ve şehir turu. Turumuzda Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi ve dar sokakları, Anayasa Meydanı, şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

8.Gün: Lüksemburg -Frankfurt- İstanbul
Kahvaltıdan sonra serbest zaman ve odaların boşaltılması. Daha sonra rehberimizin belirttiği saatte bir araya gelecek Frankfurt Havalimanına gitmek üzere yola çıkacağız. Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Pegasus Hava Yolları’nın PC 996 sayılı seferiyle 14.45’de İstanbul’a hareket edeceğiz. 18.45’te şehre varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlarımıza Dahil Olan Hizmetler
Pegasus Havayolları ile SAW – DUS / FRA- SAW parkurunda uçak biletleri,
Havalimanı vergileri,
3* ve 4* otellerde 7 gece oda+kahvaltı konaklama,
Programda belirtilen panoramik şehir turları
Havalimanı -otel- havalimanı transferleri,
Tüm şehirlerarası transferler, 
Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Hizmetler
Yurtdışı çıkış harcı bedeli
Vize Bedeli
Otel Vergileri
Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,
Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×