Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

Whatsapp 0850 302 0 543

bize ulaşın 0850 302 0 543
PROMO Portekiz Turu (4 Gece) Fırsat

Pegasus Hava Yolları Özel Seferi ile

4 Gece 5 Gün

3* Oteller

PROMOSYON SINIRLI SAYIDA! KADEMELI FIYAT SISTEMI ILE AÇILMIŞTIR! ERKEN AL AZ ÖDE!

Önemli Notlar: Şehir vergileri, Otel vergileri, Alan vergileri, Gidiş - dönüş uçak bagaj bedeli için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere 25 € ödeme yapılacaktır.
 
 
Özel sefer (charter) ile  olan turlarımızda iptal tarihine bakılmaksızın, yapılacak iptal ve iade talepleri uçak biletinin özelliği nedeni ile kabul edilemez, ücret iadesi yapılmaz. Uçak saatleri tur öncesinde bildirilecektir.
 
Siz hayal edin biz planlayalım Gezitura.com
Rezervasyon
299 399 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1. GÜN
İstanbul – Oviedo – Porto
İstanbul Sabiha Gökçen havalimanında Gezitura kontuarı önünde buluşma.15.00’da Pegasus havayollarından Gezitura.com'a ait kiralanan özel uçuş  (Charter sefer)  ile Oviedo Havalimanına uçuşumuz gerçekleşiyor. Karşılama sonrasında  Porto’daki otelimize transfer. Geceleme Porto’da otelimizde.

2. GÜN
Porto
Kahvaltı sonrası serbest zaman dileyen misafirlerimiz düzenlenecek olan ekstra turlara katılabilir.

*Porto Şehir Turu (kişi başı 40 €): Kahvaltı sonrası Porto’ya varışta panoramik şehir turu: modern ticaret ve iş merkezi olarak bilinen Boavista semtinden sonra ilk durağımız Atlantik Okyanusu kıyısında yer alan Queijo kalesi hudutları olacaktır. Buradan Douro nehrinin okyanusa döküldüğü yerdeki eski bir balıkçı köyü Foz mahallesinden geçerek nehir kıyılarından Porto merkeze doğru ilerliyoruz. Parkurumuz Carmo meydanından başlayacak. Tarihi kitapçı Lello ve Clerigos kilisesinden geçerek Aliados meydanına ineceğiz UNESCO tarafından Dünya Mirası listesine alınan, Douro nehri kıyısında yer alan Ribeira semtinin keşfiyle son bulacaktır

*Porto Tekne Turu (kişi başı 25 €): Douro nehri üzerinde 1 saat sürecek muhteşem bir tekne turu bizleri bekliyor.

3. GÜN
Porto
Kahvaltı sonrası serbest zaman dileyen misafirlerimiz düzenlenecek olan ekstra turlara katılabilir.

*Guimares & Braga & Bom Jesus do Monte Turu.  (60 Euro) Ekstra turumuzda Avrupa Kültür Başkenti olarak seçilmiş Guimares şehrinde yapacağımız yürüyüş ile ortaçağ kalesi, Portekiz mimarisinin özgün eserleri olan kiliseler, muhteşem bahçeler, tarihi ev ve sokalar hafızalarımızda yer edecek. Gezimizin sonunda bir sonraki durağımız Bom Jesus do Monte’ye hareket ediyoruz. 1784-1857 yılları arasında Carlos Amarante tarafından neoklasik tarza inşa edimiş, Bom Jesus Katedrali'nin önünde ki labirent olarak tabir edilen şaşırtmalı merdivenlerle aşağı indikten sonra Braga’ya devam ediyoruz. Braga; Portekiz’in Kuzey Batı’sında kurulmuş bir şehir. Portekiz tarihinin bilinen en eski şehri olma özelliğine sahip Braga, 2000 yıl önce Romalılar tarafından inşa edilmiş ve tarihi kalıntıları, güzel sokakları ile bugünkü gezimizin son durağı olacak.

*Fado Gecesi; (70 Euro); Portekiz’in hüzünlü ve büyülü Fado müziği eşliğinde Portekiz mutfağının birbirinden güzel lezzetlerini tadacağınız bir gece sizleri bekliyor.

4. GÜN
Porto
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman dileyen misafirlerimiz tam günlük Lizbon ekstra turumuza katılabilirler

*Lizbon Şehir Turu (90 Euro); 3,5 saatlik bir yolculuk sonrası, Lizbon turumuza başlıyoruz. Jeronimos Manastırı’nın kilise kısmı ziyaretinden sonra Tejo nehrinin kıyısındaki Belem Kulesi ile Keşifler Anıtı´nda fotoğraf molası için duraklayacağız. Şehrin en eski ve 1755 depreminden en az hasar görmüş semti olan adını Arapça hamam kelimesinden almış ve sadece yürüyerek keşfedilebilen Alfama semtinin kısmen panoramik ziyareti. Otele dönüş yolunda Praça do Comercio´dan Baixa semti, Rossio ve Restauradores meydanlarından geçip şık butiklerin bulunduğu Liberdade caddesinin sonunda yer alan Marques de Pombal meydanına nazır Eduardo parkının üst terasında verilecek fotoğraf molasından sonra otelimize dönüş için yola çıkacağız.

5. GÜN
Porto-Oviedo- İstanbul
Sabah kahvaltı sonrası otelden Oviedo şehrine hareket ve Oviedo havalimanına transfer.  19.00'da Oviedo'dan uçağımız hareket ediyor. Sonrasında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varışımız ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olanlar
Pegasus havayolarına ait özel sefer  ile İstanbul – Oviedo – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
Havalimanı vergileri
3* veya 4* otellerde 4 gece kahvaltı dâhil konaklama
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Tüm şehirler arası transferler
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Şehir vergileri, otel vergileri, alan vergileri, Gidiş - dönüş uçak bagaj bedeli için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere 25 € ödeme yapılacaktır
Vize ücreti (175 Euro)
Seyahat Sağlık Sigortası (20 Euro)
Yurt dışı çıkış harcı bedeli 
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar  
Ekstra turlar  
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×