Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

Whatsapp 0850 302 0 543

bize ulaşın 0850 302 0 543
PROMO Portekiz Turu (4 Gece) Fırsat

Pegasus Hava Yolları Özel Seferi ile

4 Gece 5 Gün

3* Oteller

PROMOSYON SINIRLI SAYIDA! KADEMELI FIYAT SISTEMI ILE AÇILMIŞTIR! ERKEN AL AZ ÖDE!

Önemli Notlar: Şehir vergileri, Otel vergileri, Alan vergileri, Gidiş - dönüş uçak bagaj bedeli için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere 25 € ödeme yapılacaktır.
Özel sefer (charter) ile  olan turlarımızda iptal tarihine bakılmaksızın, yapılacak iptal ve iade talepleri uçak biletinin özelliği nedeni ile kabul edilemez, ücret iadesi yapılmaz. Uçak saatleri tur öncesinde bildirilecektir.
Tur Hareket Tarihi:
05 Nisan 2023
Siz hayal edin biz planlayalım Gezitura.com
Rezervasyon
349 449 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

Avantajlı Ekstra Tur Paketi 285 euro yerine 245 euro 

*Porto Şehir Turu (kişi başı 40 €):
*Porto Tekne Turu (kişi başı 25 €)
*Guimares & Braga & Bom Jesus do Monte Turu.  (60 Euro)
*Fado Gecesi; (70 Euro);
*Lizbon Şehir Turu (90 Euro);

1. GÜN
İstanbul – Valladolid – Porto
İstanbul Sabiha Gökçen havalimanında Gezitura kontuarı önünde buluşma.12.30’da Pegasus havayollarından Gezitura Turizm’e ait kiralanan özel uçuş  (Charter sefer)  ile Valladolid Havalimanına uçuşumuz gerçekleşiyor. Karşılama sonrasında  Porto’daki otelimize transfer. Geceleme Porto’da otelimizde

2. GÜN
Porto
Kahvaltı sonrası serbest zaman dileyen misafirlerimiz düzenlenecek olan ekstra turlara katılabilir.

*Porto Şehir Turu : Kahvaltı sonrası Porto’ya varışta panoramik şehir turu: modern ticaret ve iş merkezi olarak bilinen Boavista semtinden sonra ilk durağımız Atlantik Okyanusu kıyısında yer alan Queijo kalesi hudutları olacaktır. Buradan Douro nehrinin okyanusa döküldüğü yerdeki eski bir balıkçı köyü Foz mahallesinden geçerek nehir kıyılarından Porto merkeze doğru ilerliyoruz. Parkurumuz Carmo meydanından başlayacak. Tarihi kitapçı Lello ve Clerigos kilisesinden geçerek Aliados meydanına ineceğiz UNESCO tarafından Dünya Mirası listesine alınan, Douro nehri kıyısında yer alan Ribeira semtinin keşfiyle son bulacaktır

*Porto Tekne Turu: Douro nehri üzerinde 1 saat sürecek muhteşem bir tekne turu bizleri bekliyor.

Porto Şehir Turu (40 €)

Porte Tekne Turu (25 €)

3. GÜN
Porto
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman dileyen misafirlerimiz tam günlük Lizbon ekstra turumuza katılabilirler

*Lizbon Turu: 3,5 saatlik bir yolculuk sonrası, Lizbon turumuza başlıyoruz. Jeronimos Manastırı’nın kilise kısmı ziyaretinden sonra Tejo nehrinin kıyısındaki Belem Kulesi ile Keşifler Anıtı´nda fotoğraf molası için duraklayacağız. Şehrin en eski ve 1755 depreminden en az hasar görmüş semti olan adını Arapça hamam kelimesinden almış ve sadece yürüyerek keşfedilebilen Alfama semtinin kısmen panoramik ziyareti. Otele dönüş yolunda Praça do Comercio´dan Baixa semti, Rossio ve Restauradores meydanlarından geçip şık butiklerin bulunduğu Liberdade caddesinin sonunda yer alan Marques de Pombal meydanına nazır Eduardo parkının üst terasında verilecek fotoğraf molasından sonra serbest zaman ve alışveriş. Lizbon Otelimize dönüş için yola çıkacağız.

Lizbon Turu (90 euro)

4. GÜN
Porto
Kahvaltı sonrası serbest zaman dileyen misafirlerimiz düzenlenecek olan ekstra turlara katılabilir.

*Guimaraes & Braga Turu. Ekstra turumuzda Avrupa Kültür Başkenti olarak seçilmiş Guimaraes şehrinde yapacağımız yürüyüş ile ortaçağ kalesi, Portekiz mimarisinin özgün eserleri olan kiliseler, muhteşem bahçeler, tarihi ev ve sokalar hafızalarımızda yer edecek. Gezimizin sonunda bir sonraki durağımız Braga . Braga; Portekiz’in Kuzey Batı’sında kurulmuş bir şehir. Portekiz tarihinin bilinen en eski şehri olma özelliğine sahip Braga, 2000 yıl önce Romalılar tarafından inşa edilmiş ve tarihi kalıntıları, güzel sokakları ile bugünkü gezimizin son durağı olacak.

*Fado Gecesi; (70 Euro); Portekiz’in hüzünlü ve büyülü Fado müziği eşliğinde Portekiz mutfağının birbirinden güzel lezzetlerini tadacağınız bir gece sizleri bekliyor.

Guimaraes & Braga Turu (60 Euro)

5. GÜN
Porto-Valladolid- İstanbul
Sabah kahvaltı sonrası otelden Valladolid şehrine hareket ve Valladolid havalimanına transfer.18.35'te Valladolid 'den uçağımız hareket ediyor. Sonrasında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varışımız ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olanlar
Pegasus havayolarına ait özel sefer  ile İstanbul – Valladolid – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
Havalimanı vergileri
3* veya 4* otellerde 4 gece kahvaltı dâhil konaklama
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Tüm şehirler arası transferler
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Şehir vergileri, otel vergileri, alan vergileri, Gidiş - dönüş uçak bagaj bedeli için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere 25 € ödeme yapılacaktır
Vize ücreti (175 Euro)
Seyahat Sağlık Sigortası (20 Euro)
Yurt dışı çıkış harcı bedeli 
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar  
Ekstra turlar  
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×