Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

Whatsapp 0850 302 0 543

bize ulaşın 0850 302 0 543
Napoli - Amalfi Sahilleri Turu | Türk Hava Yolları İle

Napoli & Amalfi Sahilleri Turu

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

3* B&B Hotel Napoli or Hotel Cristina Vb.

3 Gece 4 Gün

İstanbul  Napoli TK1879 07:30 – 08:50

Napoli  İstanbul TK1454 19:25 – 22:45

Tur Hareket Tarihleri:

13 Ekim

Siz hayal edin biz planlayalım Gezitura.com

Rezervasyon
499 599 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

İstanbul  Napoli TK1879 07:30 – 08:50

Napoli  İstanbul TK1454 19:25 – 22:45

1. Gün | İstanbul, Napoli
Gezimizin ilk günü, kalkıştan üç saat önce, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur lideriniz ile buluşarak başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları ile Napoli’ye uçuyoruz. Varışımızın ardından turumuz Napoli şehir gezisi ile baslıyor. 16. Yüzyıl'da yapılmış Kraliyet Sarayı, dünyanın en önemli gösterilerine sahne olan San Carlo Tiyatrosu, kafe ve mağazalarıyla ünlü Umberto 1 Galerisi, Roma’daki Pantheon’dan esinlenerek yapılan San Francesco Di Paolo Kilisesi, Plebiscito Meydanı, Angev’in Kalesi ve Napoli Limanı görülecek yerler arasında. Gezinin ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Pompei Gezisi'ne katılabilirler. Geceleme otelde.

2. Gün | Napoli
Kahvaltının ardından, arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Amalfi Sahilleri Gezisi’ne katılabilirler. Geceleme otelde

3. Gün | Napoli
Kahvaltının ardından, arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Capri Adası Gezisi’ne katılabilirler. Gezinin ardından geceleme otelimizde.

4. Gün | Napoli, İstanbul
Gezinin son günü, otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyor. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Caserta Sarayı ve Outlet Gezisi’ne katılabilirler. Geceleme oteldeTur liderinizin belirlediği saatte Napoli Havalimanı'na transfer. Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz başlıyor. Varışın ardından gezimiz sona eriyor.


Ekstra Geziler
Napoli

Amalfi Sahilleri Gezisi | 100 Euro Yetişkin | 50 Euro çocuk (7-12 yaş)
Bu gezimizde yüksek sarp kayalıklarından nefes kesen manzarası ve denize hakim renkli, sevimli köyleri, kıvrımlı ve dik yolları, süslü bahçeleri ve turkuaz suları ile İtalya’nın en güzel kıyı şeridi olan Amalfi Sahilleri'ni görme imkanı yaşıyoruz. Ayrıca zıtlıklarıyla beraber tüm güzelliklerini sergileyen güney ve kuzey İtalya panoramasını görme şansını da yakalıyoruz. Gezimize İtalya'nın en romantik şehirlerinden biri olan Sorrento ile başlıyoruz. Yemyeşil sokakları ve çiçeklerle dolu meydanlarıyla Sorrento büyüsüne kapılıp, Positano'ya geçiyoruz. Positano tepelerinden muhteşem manzarayı panoramik olarak seyrederek Positano'nun muhteşem yollarından Amalfi'ye ulaşıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz Amalfi Katedrali’ni görebilirken, arzu eden misafirlerimiz ise serbest zamanını Amalfi’nin güzel sokaklarında alışveriş yapıp öğle yemeğini alabilirler. Sonraki rotamız muhteşem deniz manzarasına hakim bir tepede yer alan Ravello. Ravello'dan sonra turumuz sona eriyor.

Pompei Antik Kenti Turu | 60 Euro Yetişkin | 30 Euro çocuk (7-12 yaş)
Pompei’de yanar dağ patlaması sonucu kalıntı haline gelmiş dükkânlar, köylülerin yaşamış oldukları evler, anfi tiyatro, şehir meydanı, yaşanan felaket anı korunarak günümüze gelmiş şekli ile görme şansı yakalıyoruz.

Caserta Sarayı & Outlet Gezisi | 60 Euro Yetişkin | 25Euro çocuk (7-12 yaş)
Napoli yakınlarında ki Caserta şehrinde bulunan avrupanın 18. yy inşa edilmiş en büyük sarayı Reggia Caserta ile turumuza baslıyoruz. Napoli Krallığı Bourbonları için 1752 yılında VII. Charles tarafından yapımına başlanan sarayın amacı, Versay ve diğer saraylara göre daha görkemli ve büyük bahçeli olmasıdır.120 hektarlık bir alana sahip, dünyaca ünlü bahçesi ve kraliyet dairelerinin bulunduğı sarayı gezdikten sonra turumuzun ikinci durağı olan Napoli outlete gidiyoruz. Burada indirimli alışveriş imkanından sonra turumuz sona geliyor.

Capri Adası Gezisi | 85 Euro Yetişkin | 45 Euro çocuk (2-12 yaş)
Gezi, Napoli Limanı’ndan deniz otobüsleri ile Capri Adası’na hareket ederek başlıyor. M.Ö. 29 yılında Sezar Augustus’un daha büyük ve zengin olan Ischia Adası’nı Napoli’ye verip karşılığında aldığı adada, yürüyerek yapacağımız şehir gezisinde İmparator Tiberius için yaptırılan Jovis Villası, Augustus Bahçeleri, San Giocomo Manastırı ve Faraglione Kayalıkları keşif noktalarımız. Ardından tarihte yaşamış pek çok İmparator ile Holywood ünlülerinin yaşadıkları cadde ve sokaklarda yürüyerek gezimizi sürdürüyoruz. Gezi bitiminde dileyenler, merkezden minibüslerle adanın en yüksek noktası olan Solaro Dağı’na çıkabilirler. Burada İsviçreli yazar Axel Munte’nin panoramik manzaralı villası St. Michel’e hayran kalacaksınız. Dileyenler ise Capri’nin en ünlü ve şık caddesi olan Piazzetta’da dolaşabilir veya bölgeye ait dev limonlardan yapılan içeceklerden deneyebilirler. Günün sonunda limana ulaşıyor ve buradan bineceğimiz deniz otobüsleri ile Napoli’ye dönüyoruz. Geceyi otelde geçiriyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Napoli gidiş,dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
3 yıldızlı otelde Napoli’de 3 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
Panoramik Napoli şehir gezisi
Alan - otel - alan transferleri, şehirlerarası transferler
Gezitura Türkçe Tur Liderlik hizmetleri
Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
Napoli otel konaklama vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
150 TL yurt dışı çıkış harcı (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
Seyahat Sigortası
Vize ücreti ve hizmet bedeli 
Öğle ve akşam yemekleri
Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
Ekstra geziler
Kişisel harcamalar

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×