Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

Whatsapp 0850 302 0 543

bize ulaşın 0850 302 0 543
İspanya - Mayorka Turu

Freebird Hava Yolları Özel Seferi ile

4 Gece 5 Gün

2* Palma Mazashote Vb. / 3* Helios Otel vb. (Oda Kahvaltı)

3* Helios Otel vb. / 4* Caballero Hotel vb. (Yarım Pansiyon)

PROMOSYON SINIRLI SAYIDA! KADEMELI FIYAT SISTEMI ILE AÇILMIŞTIR! ERKEN AL AZ ÖDE!

Önemli Notlar: Şehir vergileri, otel vergileri, alan vergileri, Gidiş - dönüş uçak bagaj bedeli için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere 30 € ödeme yapılacaktır.
Özel sefer (charter) ile  olan turlarımızda iptal tarihine bakılmaksızın, yapılacak iptal ve iade talepleri uçak biletinin özelliği nedeni ile kabul edilemez, ücret iadesi yapılmaz. Uçak saatleri tur öncesinde bildirilecektir.
 
Tur Hareket Tarihi:
25 Şubat 2023
Siz hayal edin biz planlayalım Gezitura.com
Rezervasyon
299 399 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

Extra Avantajlı Tur paketi : 275Euro  yerine 245 Euro
Extra TUR: Yarım günlük Palma şehir turu 35€
Extra Tur: Drach-Manacora turu 65€ 
Extra Tur içkili müzikli Sonamar show’a 70€ veya Es Foguero show ‘a  70€ (yemeksiz)
Extra Tur     MALLORCA OUTLET turu 40€
Extra Tur:  Valdemossa Turu 65€

1. GÜN
İSTANBUL – MALLORCA
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj,bilet  işlemlerinin ardından Freebird Havayolları ile  saat 06:00’da Palma de Mallorca’ya uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından   Palma de Mallorca’ya varış. Varışın ardından alanda bekleyen özel otobüslerimizle otele transfer. Dinlenme ve serbest zamandan sonra misafirlerimiz için EKTRA Yarım günlük Palma şehir turuna katılabilirler. Tur esnasında 15. yüzyılda inşa edilen Bellver Kalesi, La Seo Katedrali ve Almudania Sarayı görülecek,Katedralin arka sokaklarından yürünerek Plaza Mayor meydanına çıkılıp oradan da 3.Jaime  caddesine inilecek Mallorca şehir merkezinde neyi nerde nasıl bulabileceğimizi öğrenmiş olacağız. Bu turumuza iştirak edecek olan misafirlerimiz Palma Şehir merkezini tamamı ile öğrenmiş olacaklar. geceleme otelinizde. 
EKTRA TUR: Yarım günlük Palma şehir turu 35€

2. GÜN
MALLORCA
Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz Extra Drach-Manacor turuna katılabilirler. Bu turumuzda 18. yüzyıldan kalma Escalderes çiftliğini gezip daha sonra mobilya, inci,seramik ve likörleriyle ünlü Mallorca adasında hediyelik eşya alabileceğiniz alışveriş merkezine gidiyoruz. Bir sonraki durağımız dünyaca ünlü inci üretimi yapan Manacor kasabası. Majorica inci fabrikasını gezip sevdiklerinize özel hediyeler almaya ne dersiniz? Daha sonra ki durağımız Mallorca’nın eşsiz güzelliğini yansıtan küçük bir balıkçı kasabası olan  Porto.Cristo limanına gidilecektir. Bu turumuzda son durağımız ise Drach mağarasında sarkıt ve dikitler arasında, yerin 25 metre altında, bir kilometrelik mesafeyi yürüyerek gezip klasik müzik eşliğinde bu doğal güzelliğin tadına varacaksınız. geceleme otelinizde.
Extra Tur: Drach-Manacora turu 65€ 

3. GÜN
MALLORCA
Sabah kahvaltısından sonra tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için rehberimizin düzenleyeceği MALLORCA OUTLET turuna katılabılırler. Akşam yemeğinden sonra arzu eden misafirlerimiz ile  Extra içkili müzikli Sonamar show’a veya Es Foguero show ‘a (yemeksiz) katılabilirler. Sahne, kostümler, koreografi, yaratıcılık, yenilik, müzik dans ve muhteşem lazer ve ışık gösterilerine doyamayacaksınız. Şampanya eşliğinde izleyeceğiniz show’dan sonra otelinize dönüş. Geceleme otelinizde.
Extra Tur içkili müzikli Sonamar show’a 70€ veya Es Foguero show ‘a  70€ (yemeksiz)
Extra Tur     MALLORCA OUTLET turu 40€

4. GÜN
MALLORCA
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Extra Valdemossa turuna katılabilirler. Bu turumuzda önce Valdemossa’da ünlü besteci Chopin’in Geoge Sand ile yaşadığı  ve George Sand’in Mallorca’da Bir Kış adlı kitabını yazdığı La CARTUJA manastırını göreceğiz. Ardından Mallorca’nın sembolü sayılabilecek Son Marroing bahçesinde dolaşıp eşsiz manzarasını göreceğiz. Kıyı şeridini takiben Deia köyünüde geçip, Tramuntana dağları ve portakal bahçelerinin harika manzarası eşliğinde Soller vadisine varacağız. Aynı isimli balıkçı kasabasını dolaştıktan sonra  kıyı şeridinden ve Tramuntana dağlarının eşsiz manzaraları arasından geçerek Mallorca’ya geri dönüyoruz. geceleme otelinizde.
Extra Tur:  Valdemossa Turu 65€

5. GÜN
MALLORCA-İSTANBUL
Sabah kahvaltısından sonra 12:00’de odaların boşaltılmasının ardından Uçak saatine kadar serbest zaman.Alışveriş imkanı .Daha sonra  özel otobüslerimizle  havalimanına transfer. Bagaj, bilet  işlemlerinin ardından  Freebird Havayolları ile saat 21:40’da  İstanbula uçuş. Rahat ve konforlu bir yolculuğun ardından  İstanbul’a varış ve programımızın sonu.

Fiyata Dahil Olanlar
Freebird Havayolları özel seferi ile İstanbul – Palma de Mallorca - İstanbul arası uçak bileti
Alan – otel – alan transferleri
Seçilecek kategori otelde 4 Gece - 5 Gün konaklama (Seçeneğe göre kahvaltı hariç, kahvaltı dahil veya yarım pansiyon konaklama.)
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayanlar
Şehir vergileri, otel vergileri, alan vergileri, Gidiş - dönüş uçak bagaj bedeli için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere 30 € ödeme yapılacaktır.
Vize Ücreti (175 Euro)
Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
Seyahat Sağlık Sigortası (20 Euro)
Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
Müze ve ören yeri girişleri
İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri (Tavsiye Edilen Kişi Başı 5 Euro)

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×