Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

Whatsapp 0850 302 0 543

bize ulaşın 0850 302 0 543
PROMO İspanya (San Sebastian) Fransa Hollanda Turu 7 Gece

Pegasus Hava Yolları Özel Seferi ile

7 Gece 8 Gün

3* Oteller

PROMOSYON SINIRLI SAYIDA! KADEMELI FIYAT SISTEMI ILE AÇILMIŞTIR! ERKEN AL AZ ÖDE!

 
Önemli Notlar: Şehir vergileri, otel vergileri, alan vergileri, Gidiş - dönüş uçak bagaj bedeli için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere 25 € ödeme yapılacaktır.
 
Özel sefer (charter) ile  olan turlarımızda iptal tarihine bakılmaksızın, yapılacak iptal ve iade talepleri uçak biletinin özelliği nedeni ile kabul edilemez, ücret iadesi yapılmaz. Uçak saatleri tur öncesinde bildirilecektir.
 
Siz hayal edin biz planlayalım Gezitura.com
Rezervasyon
599 799 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1. GÜN
İstanbul -Pamplona- San Sebastian
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarında saat 12.00’da buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın özel sefer uçağı ile saat 16:00`da Pamplona’ya hareket. Yaklaşık 4 saatlik uçuşun ardından Pamplona’ya varış ve varışımıza istinaden özel araçlarımızla San Sebastian’da bulunan otelimize hareket. Geceleme otelimizde.

2. GÜN
San Sebastian- Biarritz – Bordeaux
Sabah kahvaltı sonrası San Sebastian turumuz için otelden ayrılıyoruz La Concha koyu, dar sokakları ve canlı atmosferi ile ünlü olan Plaza de la Constitucion meydanı, eski şehir merkezi Parte Viejo, yaya sahil yolu Paseo Nuevo,16.yy’a ait Iglesia de San Vicente Kilisesi’ni, El Buen Pastor Katedrali, Santa Maria Sarnıcı başlıca görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman ve sonrasında Biscay Körfezi'nde İspanya sınırının hemen üzerinde yer alan Biarritz’e uğruyoruz.  Grande Plage, kıyı boyunca sıralanmış tarihi villalar ile Biarritz gezildikden sonra Bordeaux’a doğru yola devam ediyoruz. Varışımızda; Şehir gezimize başlıyoruz, Bordeaux'un en güzel mekanlarından biri olan Bourse Meydanı, saray için bir kraliyet meydanı olarak inşa edilmiştir. Burası ve etrafındaki diğer binalar ünlü Fransız mimar Ange-Jacques Gabriel tarafından tasarlanmıştır. Bourse meydanı gezimizin ardından Fransız Devrimi öncesine kadar ülkenin en büyük tiyatro salonu ünvanını korumuş olan Büyük Bordeaux Tiyatrosu, Sainte Catherine Sokağı, Notre Dame Katedrali görülecek yerler arasındadır. Bordeaux'nun UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesine alınarak koruma altına alınmış liman bölgesini ve eski sokaklarını gezdikten sonra otelimize yerleşme.

3. GÜN
Bordeaux – Paris
Sabah kahvaltısı ardından Paris’e hareket yol üzerinde Tours’da mola veriyoruz. Otobüsten inmeden yapılacak panaromik tur sonrası öğle yemeği için serbest zaman ve Paris’e doğru yola devam ediyoruz. Varışımızda akşam otele yerleşme.

4. GÜN
Paris – Kombine Tur
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman dileyen misafirlerimizle Paris kombine turumuz başlıyor. (110€)Eyfel Kulesi, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3 Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Seine Nehri tekne gezisi,+ Montmarte ressamlar tepesi,+ Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali başlıca görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize dönüyoruz. Akşam,arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night (30 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

5. GÜN
Paris Normandiya (Rouen & Les Andelys)
Paris Normandiya Amsterdam Turu'muzun Sabah kahvaltımızdan sonra serbest zaman dileyen misafirlerimiz ekstra Normandiya Turu’na katılabilir.Bu turumuziçin Normandiya bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Aslan yürekli Richard’ın kalesi ile meşhur Les Andelys kasabasını ziyaret ediyoruz. Ve kısa bir serbest zaman ardından yolumuza devam ediyoruz. Rouen’e varışımızda şehir turumuz başlıyor. Jeanne d’Arc’ın 10 bin kişi önünde yakıldığı bu şehir Fransa Krallığının en zengin 2. Şehri olmuştur. Rouen Katedrali, Büyük Saat Kulesi, Aziz Maclou Kilisesi ve Arnavut kaldırımlardan yürürken birçok ortaçağdan kalmış yapı göreceğiz. Serbest zaman sonrası Paris'e transfer.

Normandiya Turu: 80€

6. GÜN
Paris - Brugge- Amsterdam
Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tablo gibi kanalları, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü Brugges kenti turuna katılabilirler(40 Euro). Amsterdam’a varışımızda akşam üzeri panoramik turumuz başlıyor. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

7. GÜN
Amsterdam
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Marken &Volendam turuna katılabilirler (50 Euro).Turumuzda, özellikle eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ünlü şarkıda da söylendiği gibi “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli”. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz bu turumuzun ardından düzenlenecek Büyük Hollanda turuna katılabilirler (80 Euro). Bu turumuzda ise; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve ren nehri köprüleri, eski başkent ve yönetim merkezi Den Haag, minyatür Hollanda Madurodam, Mestag panorama müzesi(sizi 1880 yılına götürecek), Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi kıyısı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

8. GÜN
Amsterdam - Köln- İstanbul
Sabah kahvaltımız ardından Köln’e hareket ediyoruz. 15:25’de Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına uçuş varışımızda turumuzun sonu. 

Fiyata Dahil Olanlar

Pegasus Havayolları özel seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen- Pamplona/ Köln- İstanbul Sabiha Gökçen parkurunda uçak bileti
1 gece San Sebastian, 1 gece Bordeaux, 3 gece Paris, 2 gece Amsterdam’da oda kahvaltı dahil konaklamalar
Gezitura rehberlik hizmeti
Şehirler arası transferler 

Fiyata Dahil Olmayanlar 

Şehir vergileri, otel vergileri, alan vergileri, Gidiş - dönüş uçak bagaj bedeli için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere 125 € ödeme yapılacaktır
Vize ücreti
İsteğe bağlı tam kapsamlı seyahat sağlık sigortası
Yurt dışı çıkış harcı
Programda ekstra olarak belirtilen turlar
Öğlen ve akşam  yemekleri
Programda yazılı olmayan geziler
İsteğe bağlı rehber ve Kaptan bahşişleri

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×