Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

Whatsapp 0850 302 0 543

bize ulaşın 0850 302 0 543
Budva Turu | Türk Hava Yolları İle

Budva Turu Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

4* Admiral Hotel vb

3 Gece 4 Gün

İstanbul Podgorica TK1085 07:35 – 08:20

Podgorica İstanbul TK1088 20:50 – 23:40

Tur Hareket Tarihleri:
18-25 Ağustos

Siz hayal edin biz planlayalım Gezitura.com

Rezervasyon
499 599 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1. Gün | İstanbul, Podgorica, Budva

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde 05:00’da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK1085 seferi ile 07:35 ’de Podgorica’ya hareket ve 08:10’ da varış. Varışımızın ardından sizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Budva’ya transfer oluyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından muhteşem manzaralarıyla Sveti Stefan’ı fotoğraflamak için mola veriyoruz. Muhteşem sahilleriyle Adriyatik’in en eski yerleşim yerlerinden birisi olan Budva'da yürüyerek yapacağımız şehir turunda Stari Grad (Eski şehir merkezi) ve kaleyi geziyoruz. Panoramik gezimizde; Kutsal Teslis Kilisesi, Santa Maria Kilisesini, Hisar (Kent duvarları) göreceğimiz yerler arasındadır. Eski şehrin dar sokaklarında serbest zamanda hediyelik eşya alabilirsiniz. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme Budva otelimizde.
2. Gün | Budva
Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Perast & Kotor & Tivat Gezisi’ne katılabilirler. Gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
3. Gün | Budva
Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Montenegro (Virpazar, İşkodra Gölü, Bar, Sveti Stefan) Gezisi'ne katılabilirler. Gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

4. Gün | Budva, Podgorica, İstanbul
Kahvaltının ardından otel çıkış işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Rehberimizin bildireceği saatte buluşma ve Podgorica havaalanına transfer ve bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları Yolları TK1088 tarifeli seferi ile saat 20:40’da İstanbul’a hareket ve 23:30 ‘da varış. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

Ekstra Geziler

Perast, Kotor, Tivat Gezisi: 55 Euro

Tur için rehberin belirleyeceği saatte otelden hareket ediyoruz. İlk durağımız, eşsiz manzarasıyla kartpostallara fotoğraf olan Perast olacak. Kotor körfezinde yer alan bu şirin kasabayı gezdikten sonra tekneyle “Our Lady of the Rocks” adasını ve adada bulunan müzeyi ziyaret edeceğiz. Burada kısa bir mola verdikten sonra tekrar Perast’ a geçiyoruz. Daha sonra UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Kotor’a transfer oluyoruz. Jules Verne’ nin “Eski kıtanın en çekici köşesi” dediği Kotor’ u yürüyerek yapacağımız şehir gezimizde, Venedik mimarisinin dokusuyla kendinizi bir ortaçağ kentinin sokaklarında hissediyor olacaksınız. Kotor’ da yemek ve alışveriş molasından sonra sonraki durağımız Tivat. Tivat’ ta bulunan Porto Montenegro - Lüks bir süper yat marinasına gidiyoruz. Burada vereceğimiz molada alışveriş yapabilir ve eşsiz manzaranın tadını çıkartabilirsiniz.

Montenegro (Virpazar, İşkodra Gölü, Bar, Sveti Stefan) Gezisi: 60 Euro

Tur için rehberin belirleyeceği saatte otelden hareket ediyoruz. İlk durağımız Karadağ’ın küçük bir balıkçı kasabası olan Virpazar’a transfer. Virpazar’da kısa bir molanın ardından bot ile İşkodra Gölü turumuza başlıyoruz. Balkan Yarımadası'nın en büyük gölü, flora ve fauna zenginliği ile tanınan ve aynı zamanda Karadağ'ın kültürel ve tarihi mirasının önemli bir yeri olan İşkodra Gölü Milli Parkı, şüphesiz en güzel milli parklardan biridir. Sadece 930'dan fazla alg türü ve aralarında pelikanın bir marka olduğu 280 kuş türüne ev sahipliği yapmaktadır. İşkodra Gölü’ nin el değmemiş doğası eşliğinde yaklaşık bir buçuk saatlik tekne turumuzu pişi ve peynir sunumlarıyla tamamladıktan sonra Virpazar' a dönüyoruz. Daha sonra Adriyatik’in doğu kıyısında bulunan Bar’ a hareket ediyoruz. Geniş bulvarlar, yemyeşil Akdeniz bitki örtüsü ve ilginç eski şehri ile karakterize edilen Bar şehir turumuzda; nereye giderseniz gidin, arka planda mandalina ve zeytin ağaçlarının bulunduğu simge yapılarda Roma ve Osmanlı etkilerinin yansımalarını göreceksiniz. Görülecek yerler arasında St Jovan Vladimir tapınağı ve Karadağ’ın en büyük camisi de bulunmaktadır. Turumuzun ardından alışveriş için serbest zaman. Serbest zaman sonrasında, zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir milyardere satılması ile günümüzde turizme kazandırılan Sveti Stefan’ı Panoramik olarak tepeden görebileceğimiz bir mola veriyoruz. Mola sonrasında Budva otelimize transfer.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Podgorica gidiş, dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
4 yıldızlı otelde Budva’ da 3 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
Panoramik Budva şehir gezisi
Alan - otel - alan transferleri, şehirlerarası transferler
Gezitura Türkçe Tur Liderlik hizmetleri
Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
Budva otel konaklama vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 150 TL yurt dışı çıkış harcı (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
· Seyahat Sigortası 
· Öğle ve akşam yemekleri
· Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
· Ekstra geziler
· Kişisel harcamalar

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×