Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

Whatsapp 0850 302 0 543

bize ulaşın 0850 302 0 543
Adriyatik Kıyıları & Budva Turu Air Montenegro Tarifeli Seferi ile

Air Montenegro Hava Yolları İle

Bu tura özel seyahat sağlık sigortası ücretsiz.

3 Gece 4 Gün

3* Kangroo Hotel vb.

4* Admiral Hotel vb.

5* Slavia Hotel vb.

5* Splendid Hotel vb.

Tur Hareket Tarihleri:
07, 14, 21, 28 Temmuz • 04, 11, 18, 25,  Ağustos • 01, 08, 15, 22, 29 Eylül • 06, 13, 20, 27 Ekim • 03, 10, 17, 24 Kasım 01, 08, 15, 22  Aralık

Siz hayal edin biz planlayalım Gezitura.com

 

Rezervasyon
399 499 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1. Gün  İstanbul - Tivat - Budva 
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde saat 12:00de buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Air Montenegro MNE-401 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:55de Tivata hareket. Yerel saat ile 14:45de Karadağın Tivat Havalimanına varış. Şirin bir sayfiye kenti olan Tivatın küçük havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla kısa bir yolculuk sonrası Budvaya varıyoruz. Muhteşem sahilleri, renkli gece hayatı ile Balkanların en ünlü tatil merkezlerinden biri olan Budva da varış sonrası yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Daha sonra konaklama yapılacak otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını birbirinden güzel restoran ve eğlence mekanlarında çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.

Öğle Yemeği : Extra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği : Extra olarak alınacaktır.

Para Birimleri : Karadağ - Euro 
 

2. Gün  Budva (Tivat-Porto Montenegro-Perast-Kotor) 
Sabah kahvaltısının ardından serbest gün, alışveriş, gezme, hava durumuna göre deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Kotor ve Fiyortlar Turuna katılabilirler.(45 Euro) Bu turumuzda Tivat, Porto Montenegro, Kotor ve Perastı göreceğiz. Önce Tivata hareket edecek ve zengin yapılaşmasıyla Porto Montenegro limanını gezeceğiz. Daha sonra UNESCO Dünya doğa ve tarih mirası listesinde yerini alan, beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotoru, Kotor körfezini ve tarihi kale şehrini göreceğiz. Karadağın güneybatısında ve Hırvatistanın güneyinde, Adriya Denizi kıyısında Avrupanın Norveçten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir limanı olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner. Kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından hava durumuna göre Kotor fiyortunun serin sularında denize girebileceğiniz barok kasaba Perastı ziyaret edeceğiz. Akşama doğru Budva daki otele dönüş. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını birbirinden güzel restoran ve eğlence mekanlarında çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği : Extra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği : Extra olarak alınacaktır.

Para Birimleri : Karadağ - Euro 

3. Gün  Budva (Cetinje - Virpazar - İşkodra Gölü - Bar - Sveti Stefan) 
Sabah kahvaltısı sonrası serbest gün, alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Montenegro turu. (Cetinje - Virpazar - İşkodra Gölü - Bar - Sveti Stefan) (45 Euro) Bu turumuzda önce eski Karadağ krallık başkenti Cetinjeye gidiyor ve buradaki tarihi Sırp Ortodoks manastırını görüyoruz. Küçük Cetinje meydanında vereceğimiz serbest kahve molası sonrası yola devam ediyoruz. Daha sonra İşkodra gölünü göreceğimiz şirin kasaba Virpazarı ziyaret ediyoruz. Virpazarda vereceğimiz bir saatlik serbest zamanda küçük teknelerle İşkodra Gölünde su nilüferlerinin içinde muhteşem bir gezinti yapabilirsiniz. Balkanların en büyük gölü olan ve 250 civarında farklı türde kuşa ev sahipliği yapan gölde Pelikanları görebilmek ise güzel bir ayrıcalık olacak. (tekne gezisi yapmak isteyen misafirlerimiz ilave olarak kişibaşı 15 Euro Milli Park giriş ücreti ve tekne ücreti ödeyeceklerdir) Gezimizin bir sonraki durağı Adriyatik denizi kıyısındaki tarihi ve turistik şehir Bar. Aynı zamanda Karadağın ana limanı olan şehirde biz dağlık kısmı olan Stari Barı geziyor ve burada dışarıdan tarihi Bar kalesini ve Osmanlıdan kalan tarihi camileri görüyoruz. Küçük ve şirin çarşısını ziyaret edip serbest öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alıyoruz. Günün finalini olağanüstü manzarasıyla Sveti Stefan ile yapıyoruz. Uzun yıllar önce balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefanı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde fotoğraf molası veriyoruz. 15. yyda surlarla korunan bir köy olan ve 1950lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60,70 ve 80lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Turumuzun bitiminde Budvaya dönüyoruz. Akşam Budva nın eğlenceli mekanlarında vakit geçirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği : Extra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği : Extra olarak alınacaktır.

Para Birimleri : Karadağ - Euro 
 

4. Gün  Budva - Tivat - İstanbul 
Sabah kahvaltısı sonrası Tivat Havalimanına hareket ediyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinizi ardından Air Montenegro MNE-400 sefer sayılı uçuşu ile akşam 11:30da İstanbula hareket. Yerel saat ile 14.15 de İstanbul Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

Fiyatlarımıza Dahil Servislerimiz

Air Montenegro ile İstanbul - Tivat - İstanbul uçak biletleri

Seçilen otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama

Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli

Budva Kale yürüyüşü turu

Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri

Profesyonel rehberlik hizmetleri

Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz

Yurtdışı çıkış vergisi

Tüm kişisel harcamalar,

Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar

Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar

Öğle ve Akşam yemekleri,

Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

Şoför Bahşişi 

Tüm kartlara ödeme seçeneği.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×