Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

Whatsapp 0850 302 0 543

bize ulaşın 0850 302 0 543
Berlin Turu | Noel Pazarı | Türk Hava Yolları

Berlin Turu Yılbaşı Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

3* Hotel Berlin East vb.

3 Gece 4 Gün

İstanbul  Berlin TK1721 09:05 09:45

Berlin  İstanbul TK1724 18:30 23:20

Tur Hareket Tarihleri:
15 Aralık

Siz hayal edin biz planlayalım Gezitura.com

Rezervasyon
549 649 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

İstanbul  Berlin TK1721 09:05 09:45

Berlin  İstanbul TK1724 18:30 23:20

1. Gün | İstanbul, Berlin

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuştan 3 saat önce buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Berlin hareket. Varışı takiben özel otobüslerimiz ile yapılacak panoramik şehir turunda; Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Gedachtniss Kirche, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu, Doğu Berlin'de; Unter den Linden, East Side Galerie, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde. 

2. Gün | Berlin
Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Potsdam Saraylar Şehri Gezisi’ne katılabilirler. Gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

3. Gün | Berlin
Kahvaltının ardından misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Müzeler Adası & East Side Gallery & Nicolaiviertel + Spree Nehri Gezisi'ne katılabilirler. Gezimizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

4. Gün | Berlin, İstanbul
Kahvaltının ardından otel çıkış işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşmanın ardından Berlin havaalanına transfer ve bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Ekstra Geziler

Müzeler Adası & East Side Gallery & Nicolaiviertel + Spree Nehri | Yetişkin: 65 Euro | 0-2 Yaş Ücretsiz (Çocuk İndirimi Yoktur)

Spree Nehri üzerindekiı UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan Müzeler Adası’nda Bode, Neues, Alte Nationalgalerie, Altes, Pergamon müzelerini ziyaret etme fırsatı yakalıyoruz. Baslıca eserler arasında, Bergama Zeus Sunağı, Miletos şehrinden getirilen muhteşem güzellikteki devasa Roma Pazaryeri Kapısı, Babil İştar Kapısı, Mşatta Alınlığı sergileniyor. Ardından eski dönemde utanç duvarı olarak anılan su anda grafiti sanatçılarının eserlerini sergilediği East Side Gallery’i ziyaret ediyoruz.Gezimizin ardından 1200’lü yıllarda kurulan Almanya’nın ve dünyanın en eski yerlersim yerlerinden Nikolaiviertel’ı ziyaret ediyoruz.Gezimizin ardından Berlin’i batıdan doğuya doğru akarak geçen Spree Nehri'nde, şehri farklı bir açıdan görerek keşfetme imkanı bulacağız.

Potsdam Saraylar Şehri | Yetişkin: 55 Euro |Çocuk: 25 Euro | 0-2 Yaş Ücretsiz

Potsdam Saraylar Şehri Gezisi, Sanssouchi Sarayı Bahçesi, Schloss Cecilianhof Gezisi ve Kurfürstendamm Alışveriş Turu `nu içeren bir programdır. Sarayların ve bahşelerin krallığı olan Potsdam şehri; Berlin’e 30km mesafede Potsdam Saraylar Şehridir.Alman İmparatorluğu’nunYönetim merkezi olan şehir özellikle II. Dünya Savaşı bitiminde Potsdam Anlaşması’nın imzalandığı yer olup, İmparatorluğun ihtişamını yansıtan ve birçok tarihi öğeden oluşan bir gösterişe sahiptir. Aynı Bölgede bulunan Sanssouchi Sarayı Bahçesi ve Unesco `nun koruması altında olan Schloss Cecillianhof bahçeleri görsel açıdan peysajı ve tarihi yapısı ile bizlere görsel bir şölen sunmaktadır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul Berlin gidiş, dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
3 yıldızlı otelde Berlin’ de 3 gece oda kahvaltı konaklama, geceleme sayısı kadar kahvaltı
Panoramik Berlin şehir gezisi
Alan - otel - alan transferleri, şehirlerarası transferler
Gezitura Türkçe Tur Liderlik hizmetleri
Havalimanı vergisi ve alan hizmetleri bedeli
Berlin otel konaklama vergileri
Fiyatlara tur ve havalimanı vergisi dahildir

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
150 TL yurt dışı çıkış harcı (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
Seyahat Sigortası 
Vize Ücreti
Öğle ve akşam yemekleri
Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
Ekstra geziler
Kişisel harcamalar

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×