Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

Whatsapp 0850 302 0 543

bize ulaşın 0850 302 0 543
Her Şey Dahil Benelux Paris Turu

BENELUX & PARİS

KÖLN- LÜKSEMBURG - METZ(1) - PARİS (3) - BRÜKSEL (1) - AMSTERDAM (2) 

Tüm Çevre Gezileri, Extra Turlar, Akşam Yemekleri 

Köln Şehir Turu Dahil.

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

3/4* Oteller

7 Gece 8 Gün

(Köln gidiş - Köln dönüş)

Tur Hareket Tarihleri:

13, 20, 27 Ağustos • 03, 10, 17, 24 Eylül • 01, 15, 29 Ekim • 04, 12, 19, 26 Kasım • 03, 10, 17, 24 Aralık • 09 Ocak • 06 Şubat 

Siz hayal edin biz planlayalım Gezitura.com

Rezervasyon
549 799 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

ISTANBUL – KÖLN – LÜKSEMBURG - METZ
İstanbul  Havalimanı dış hatlar terminalinde 04.30’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1671  sefer sayılı uçuşu ile saat 07.15’te Köln’e  hareket. Yerel saat ile 09:35’te varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile panoramik şehir turumuz başlıyor. Köln şehrinde yapacağımız panaromik turda; Köln Katedrali , alışveriş caddesi Reine Nehri ve  tarihi Hohenzollern Köprüsü’nü görüyoruz. Ardından Lüksemburg’a hareket ediyoruz. Varışla beraber yapacağımız şehir turunda: Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi, Vedar sokakları, Anayasa Meydanı, şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasında. Tur bitimi Metz otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

(Akşam yemeği Dahil! * Yerel Restoran veya otelde alınacaktır.)

2. GÜN
METZ – REIMS - PARİS
Otelde alınan kahvaltı sonrası Paris şehrine hareket ediyoruz.  Yol üzerinde ilk olarak Reims  şehrine uğruyor ve burayı geziyoruz. ( ÜCRETSİZ!!!) Fransa’nın Champagne Ardenne Bölgesi’nde yer alan Reims, ünlü Fransız şampanyalarının üretim noktası olarak dikkat çeken, tarihi bir kent. Geçmişi Roma İmparatorluğu’na deyin uzanan ve ikinci Dünya Şavaşı’nda büyük bir hasara uğrayan bu şehir, günümüzde UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan tarihi yapıları, gotik mimarileri ve pek çok Fransa Kralı’nın taç giydiği Reims Notre Dame katedrali ile meşhurdur. Şehirde yapacak olduğumuz panaromik turumuzda, Reims Notre Dame Katedrali, Başpiskoposluk makamı, Reims Opera Binası ve Adalet Sarayı göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Turumuzun ardından Fransa’nın başkenti Paris’e hareket ediyoruz. Varışımızla  beraber yapacağımız panaromik Paris şehir turumuzda, idamlara sahne olmuş Concorde Meydanı, dünyanın en meşhur caddelerinden Champ Elysees,  Charles de Gaulle Meydanı, Zafer Takı, Grand Palais, Petit Palais, Seinne Nehri, Eiffel , Madeleine Kilisesi ve meşhur Paris Opera Binası panaromik olarak görülecek yerlerden bazıları. Turumuzun bitiminden sonra otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 (Akşam yemeği Dahil! * Yerel Restoran veya otelde alınacaktır.)

3. GÜN
PARİS
Otelde alınan kahvaltı sonrası özel aracımızla  Paris Şahaserleri  turu için hareket ediyoruz. (ÜCRETSİZ) Turumuz öncelikle Paris’in simgesi haline gelmiş ve Dünya’nın en önemli yapıtlarından olan Eiffel Kulesiyle başlıyor. Bu turumuzda dileyen misafirlerimiz Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak Paris’i yukarıdan keşfetme şansı bulacaklar. Vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Seine nehri  üzerinde tekne gezisi yapabilirler. . Nehrin her iki yanındaki tarihi yapıtları nehir üzerinden görürken, en güzel fotoğraf karelerini de yakalama imkanı bulacağız. Serbest zaman sonrasında  Paris’in en yüksek tepesi olan Montmarte tepesine  çıkıyoruz. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso, Henry Toulouse Lautrec, Dalida, Vincent Van Goh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar izler bırakmıştır. Paris’in büyük bir bölümünden görülen SacreCoeur (Kutsal Adak  Kilisesi) ilk göreceğimiz yapı olacak. Bu yapıyı yakından gördükten sonra Tertre Meydanında alış veriş ve portrenizi yaptırabileceğiniz molanın ardından Fransa Devrimi sonrası aralarında 16. Louis Maria Antoinette ve pek çok soylunun hapis yattığı Conciergerie, Pont Neuf, Eski Postane Binası ve 2019 yılında yanarak uzun bir tadilat dönemine giren Notre Dame Kilisesi’ni panaromik olarak görerek, Saint Michel bölgesinde alışveriş ve yemek molası veriyoruz. Serbest zaman sonrasında  otelimize dönüyoruz. Geceleme otelde.

 (Akşam yemeği Dahil! * Yerel Restoran veya otelde alınacaktır.)

4. GÜN
PARİS
Otelde alınan kahvaltı sonrası tüm gün  serbest zamanımız oluyor. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin yönlendirmesi doğrultusunda bugünü tüm Avrupa’dan insanların akın akın geldiği Disneyland’da gönüllerince eğlenerek veya Louvre gibi Orsay Paris’in gibi dünyaca ünlü müzelerini gezerek değerlendirebilirler. Geceleme otelde.

 (Akşam yemeği Dahil! * Yerel Restoran veya otelde alınacaktır.)

5. GÜN
PARİS – BRUGGE - BRÜKSEL
Otelde alınan kahvaltı sonrası Brüksel’e doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde ilk olarak  Masal Şehir Brugge’e gidiyoruz (ÜCRETSİZ!!!) Belçika’nın 1. ve 2. Dünya Savaşları’ndan en iyi korunmuş kenti olan ve Avrupalı yazarlar tarafından ‘’Ölmeden önce görülmesi gereken 100 yer’’ kitaplarında yer alan masal şehri Brugge’e vardıktan sonra yapacak olduğumuz yürüyüş turumuzda göreceğimiz yerler arasında Lonca Binaları ile çevrili Markt Meydanı, Şehrin simgelerinden Belfry Kulesi, Belçika’nın en önemli kiliselerinden Our Ladies Church,  şehrin yönetim ve dini merkezi olarak bilinen tarihi Burg Meydanı, Belediye Sarayı ve Kutsal Kan Bazilikası bulunmaktadır. Gezimizin ardından Belçika’nın meşhur el yapımı çikolatalarından ve el yapımı goblenlerinden satın alabilir, meşhur midye ve waffellarını tadabilirsiniz. Turumuzun bitiminde, Brüksel şehrine hareket ediyoruz. Varışımızla beraber yapacağımız şehir turunda görülecek yerler arasında: Birçok tarihi yapıya ev sahipliği yapan Avrupa’nın en hareketli meydanlarından Grand Palace, Görkemli yapısı ile Hotel de Ville, Brüksel şehir müzesi, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Expo 58 Fuarı için yapılmış Atomium  bulunmaktadır.  Tur sonrası otele transfer ve konaklama otelimizde.

 (Akşam yemeği Dahil! * Yerel Restoran veya otelde alınacaktır.)

6. GÜN
BRÜKSEL – AMSTERDAM
Otelde alınan kahvaltı sonrası Amsterdam’a doğru yola çıkıyoruz. Amsterdam’a  varışımızda yapacak olduğumuz panaromik turumuzda,  Hollanda’nın sembolü yel değirmeni, Amstel Nehri, RAI fuar alanı, Central Station,  Unesco Dünya Miras listesinde bulunan Amsterdam su kanalları, Yeni Kilise, eski borsa binası, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminin ardından otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 (Akşam yemeği Dahil! * Yerel Restoran veya otelde alınacaktır.)

7. GÜN
AMSTERDAM
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tüm gün sürecek olan Grand Holland ve Marken & Volendam turumuz için otelden hareket ediyoruz. (ÜCRERSİZ!!!)  Eski balıkçı kasabası olan Volendam'da tarihi evleri ve limanı görürken, ucuza hediyelik eşya alışverişi yapma ve sahil kenarındaki restaurantlarda her türlü deniz ürününü de tatma  imkanı bulabileceksiniz. 1955’e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayedede çok iyi korunmuş Marken ziyaretimizde ise  balıkçıların şirin evlerini dışarıdan görme fırsatına sahip olacağız. Dünyaca ünlü peynir çiftlikleri ve Hollanda’nın sembollerinden takunya atölyeleri ise bu turumuzda göreceğimiz yerler arasında. Marken, Volendam turumuzun ardından bu kez ülkenin kuzeyine giderek, birçok ünlü şehiri göreceğiz.  Ülkenin yönetim merkezi Den Haag (Lahey), Yüksek Adalet Divanı, Parlemento, kanallar arasında ki 16. YY da en zengin dönemini yaşamış olan şirin Delft şehri , Kuzey Denizi sahil kasabası Scheveningen sizi rüya gibi bir yolculuğa çıkaracaktır.  Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 (Akşam yemeği Dahil! * Yerel Restoran veya otelde alınacaktır.)

8. GÜN
AMSTERDAM – KÖLN – İSTANBUL
Otelde alacağımız kahvaltının ardından havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının tarifeli uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Varış ile beraber turumuzun sonu bir sonraki Gezitura  organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz..

Fiyata Dahil Olanlar Hizmetler:

Türk Hava Yolları ile İstanbul/Köln/İstanbul ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti

3 ve 4 Yıldızlı otellerde 7 gece konaklama

Otelde alınan kahvaltılar

Otel – havaalanı ve şehirlerarası transferler

Türkçe rehberlik hizmetleri

Panoramik şehir turları

290 Euro değerindeki ekstra çevre turları

Otellerde veya restaurantlarda alınacak 7 akşam yemeği

Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

Konaklama vergileri ve havaalanı vergileri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Vize ücreti (150 Euro)

Özel Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×