Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

Whatsapp 0850 302 0 543

bize ulaşın 0850 302 0 543
PROMO Barselona - Madrid Turu

Pegasus Hava Yolları Özel Seferi ile

4 Gece 5 Gün

3-4 * Oteller

PROMOSYON SINIRLI SAYIDA! KADEMELI FIYAT SISTEMI ILE AÇILMIŞTIR! ERKEN AL AZ ÖDE!

ZARAGOZA UÇAK SAATLERİ : LOKAL SAATLER DİR
 
02/12/2022  SAW 16:00
 
06/12/2022   ZAZ 19:15 
 
Önemli Notlar: Şehir vergileri, Otel vergileri, Alan vergileri, Gidiş - dönüş uçak bagaj bedeli için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere 30 € ödeme yapılacaktır.
 
Özel sefer (charter) ile  olan turlarımızda iptal tarihine bakılmaksızın, yapılacak iptal ve iade talepleri uçak biletinin özelliği nedeni ile kabul edilemez, ücret iadesi yapılmaz. Uçak saatleri tur öncesinde bildirilecektir.
 
Siz hayal edin biz planlayalım Gezitura.com
Rezervasyon
299 399 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1. GÜN
Zaragoza- Barselona
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarında saat 12.00’da buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın özel sefer uçağı ile saat 16:00`da Zaragoza’ya hareket. Yaklaşık 4 saatlik uçuşun ardından  Zaragoza’ya varış ve varışımıza istinaden özel araçlarımızla  Barcelona- Badolana'da bulunan otelimize hareket. Geceleme otelimizde.

2. GÜN
Barselona
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz;Montserrat&Sitges Turu ve/veya Barselona Harikaları ekstra turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

*Montserrat&Sitges Turu; (kişi başı 55 €) Güne ilk olarak testere şeklindeki Mutanya dağlarının yamaçlarına kurulu, Catalanların en kutsal mekanı, gizemli Montserrat manastırını gezerek başlayacağız. Burada muhteşem manastır yapısını gezerken, keşişlerin kendi hazırladıkları lezzetli liköreri tatma şansına da erişeceksiniz. Ardından Sitges’e gidiyoruz. Tipik bir Akdeniz kasabası ruhuna sahip bir yer burası, dağ ve deniz arasındaki mükemmel konumu ile son yılların çıkışta olan beldelerinden. Gezimize San Bartolome-Santa Tecla katedralinin sihirli merdivenlerinden başlayarak tarihi sokaklarında kendimizden geçeceğiz. 17.yy dan kalan bu katedral eski bir Romanesk ve Gotik kiliselerin kalıntıları üzerinde yükselmiştir. Bu muhteşem katedrali hayranlıkla izledikten sonra sıradaki yolculuğumuz tarihi Sitges sokakları, orta çağdan kalan kent merkezinin içerisinde Modernizm’in nadide örneklerinden olan Maricel Sarayı ve müzesi koleksiyon severler için adeta bir cennet niteliğinde. Hemen karşısında duracağımız yer ise Cau Ferrat Müzesi, Katalunya bölgesindeki modernist hareketin liderlerinden biri olan Santiago Rusiñol’un evidir. Yapmış olduğu tablolarını burada  Sitges’de sergilemeye başlayınca beldenin bu kadar bilinir olmasında ki en büyük rolü de üstelenmiştir.Korku ve fantezi film kategorilerine sahne olan her sene binlerce insanın akın ettiği Sitges Festivalinin kutlandığı dar sokaklarda rengarenk evleri ve şirin barları gördükten sonra, plaja doğru ilerleyerek zamanımızın geri kalanını burada ki yerliler gibi günü eğlenerek geçireceğiz. 

*Barcelona Harikaları Turu (kişi başı 60 €): Barcelona, ülkenin en hareketli ve eğlenceli şehridir. Ilıman iklimi, sıcakkanlı ve misafirperver insanları, tarihi, mimarisi, binaları, müzeleri, yemekleri ve eğlencesi ile Avrupa’nın incisi denilebilir. Barselona şehir turumuzda La Sagrada Familia Kilisesi (dışarıdan), Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli, Montjuic Tepesi, Catalan Sanat Tarihi Müzesi, Olimpic Liman, İspanya ve Catalunya Meydanları, La Ramblas Caddesi’ni görüp, Catalan mutfağından seçme lezzetleri tadacak ve Barcelona'nın en eski yerleşim alanı Gotik Mahalle'nin ara sokaklarında tarifsiz güzelliklere tanıklık edeceğiz. Avrupa'nın en güzel şehri Barselona'nın büyüsü ile geçireceğimiz güzel gezimizi, rehberimiz eşliğinde ziyaret edeceğimiz Gaudi’nin başyapıtı Parc Güell ve 20 yy. başında dünya fuarı için yapılmış, İspanya’nın küçük bir kopyası şeklindeki Poble Español ile tamamlayacağız. (Parc Güell ve Poble Español girişleri dahil)

3. GÜN
Barselona – Madrid
 Sabah kahvaltımız ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Madrid’e doğru hareket ediyoruz. Varışımızda otele yerleşme. Dileyen misafirlerimiz İspanya’nın geleneksel dansını yerel flamenco gösterilerinin yapıldığı yerde   ekstra olarak izleyebilirler. (45 Euro /Bir içecek dahil.) Rengarenk kıyafetleri içerisinde ki profesyonel dansçıların yaptığı dans şovuna hayran kalacaksınız.  Geceleme Madrid otelimizde.

4. GÜN
Madrid
Sabah kahvaltımızın ardından Madrid panaromik şehir turumuz için ayrılıyoruz.(Ekstra 30 €) İspanya’nın başkentinde yapılacak şehir turunda Plaza Mayor, Kraliyet Sarayı, İspanya Meydanı, Cervantes Anıtı, Alcala Kapısı, La Puerta del Sol, Cibeles Meydanı ve Çeşmesi,  Neptün Çeşmesi, Paseo del Prado, Retiro Parkı, Gran Via panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde verilecek serbest zaman ardından dileyen misafirlerimizle düzenlenecek Toledo turumuzu gerçekleştiriyoruz. (60 Euro )  İspanya’nın eski başkenti , şimdinin ise dini merkezi olan Toledo İspanya’ya gidildiğinde görülmeden dönülmemesi gereken bir şehirdir.nBir tepenin üstüne kurulu olan şehir, etrafını çevreleyen Tajo nehri sayesinde adeta bir ada gibi görünmektedir. Unesco tarafından koruma listesinde olan Toledo tarihi dokusunu günümüze kadar çok iyi muhafaza etmiştir.  Bir çok kültürün mimari izlerini taşıyan yapıları, dar sokakları ve ünlü katedrali ile Toledo başlı başına bir cazibe merkezidir. Bu açık hava müzesi şehirde, tarihi dar sokakları, İspanya’nın en eski katedrali Toledo katedralini (dışarıdan), Endülüs camilerinden dönüştürülmüş kiliselerini, kılıç atölyelerini ve daha pek çok sayısız harikayı hep beraber göreceğiz. Toledo’dan ayrıldıktan sonra Madrid’e otelimize transfer.

5. GÜN
Madrid – Zaragoza
Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından diliyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek olan Zaragoza .turu için yola çıkıyoruz. Varışımızda Zaragoza turumuz başlıyor. Ebro Nehri, şehrin merkez katedrali olan Pilar Katedrali, La Seo Katedrali, San Pablo Kilisesi, Plaza Espana ve Pilar Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Zaragoza Havalimanı’na hareket.  Check-in işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Hava Yolları’nın özel seferi ile ile saat 19.15`de İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olanlar
Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) – Zaragoza (ZAZ ) – İstanbul (SAW) gidiş/dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
Seçilen katagoride 3* veya 4* otellerde  4 gece oda-  kahvaltı dâhil konaklamalar,
Otelde alınacak sabah kahvaltıları,
Zaragoza- Barcelona Otel -Madrid- Zaragoza şehirlerarası otobüs transferleri,
Profesyonel rehberlik hizmetleri,
Zorunlu Seyahat Sigortası,

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Şehir vergileri, otel vergileri, alan vergileri, Gidiş - dönüş uçak bagaj bedeli için kişi başı tur başlamadan acente yetkilisine veya rehbere 30 € ödeme yapılacaktır.
Vize ücreti ve servis bedeli (175 EURO ),
Yurtdışı çıkış vergisi, 150 TL,
Tüm kişisel harcamalar,
Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar,
Öğle ve Akşam yemekleri,
Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri,
Özel Seyahat sağlık sigortası (20 Euro),

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×