Erken Rezervasyonlarda %35'e varan indirimlerden yararlanın.

bize ulaşın 0850 302 0 543
Promosyon Odessa Turu Her Cuma Kalkışlı Onur Air Hava Yolları İle

Odessa Turu

Onur Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

VİZE YOK! Çipli Kimlik İle Seyahat İmkanı.
Her Cuma Hareket Size Özel...

2 Gece 3 Gün

3* Reikartz Maranero vb.

4* Blacksea Rishelyevskaya vb.

5* Duke Otel vb.

Hareket Tarihleri;

Her Cuma Kesin Kalkışlı 

Rezervasyon
239 349 € /
BİZ SİZİ ARAYALIM
Genel Bilgiler
Dahil Hizmetler
Dahil Olmayan Hizmetler
Galeri
Ödeme Koşulları

1.Gün İstanbul – Odessa

Istanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Onurair Hava Yolları’nın 8Q 288 sefer sayılı uçuşu ile 11:35’te Odessa’ya hareket. 13:00’te varışımızı takiben şehir turumuz için bizi bekleyen özel otobüsümüz ile yola çıkıyoruz. Karadeniz’in en önemli şehirlerinden Odessa bir zamanlar Tatarlar’ın ve Osmanlılar’ın en kilit konumdaki Hacıbey Kalesi’nin bulunduğu yerde Ruslar, 1700’lerin sonlarında Odessa kentini kurmuşlar ve bu kent, 1800’lü yıllarda, St. Petersburg ve Moskova’dan sonra, Rusya’nın üçüncü büyük kenti haline gelmişti. Günümüzde Karadeniz’in İbiza’sı olarak adlandırılan ve Ukrayna’nın üçüncü büyük kenti olan Odessa, Ruslar’dan kalan tarihi binaları ve şehir yapısı, yemyeşil sokakları, geniş parkları ve sahil şeridiyle, sadece Karadeniz’in değil, Doğu Avrupa’nın da en güzel şehirlerinden biridir. Bu turda, Odessa Opera Binası, Çariçe 2. Katerina Anıtı, dünyaca ünlü Potemkin Merdivenleri’nin yanısıra, eşsiz mimari örneklerini göreceğiz. Turumuzun ardından, otelimize yerleşiyoruz. Dileyen konuklarımız, kentin araç trafiğine kapalı, cıvıl cıvıl sokaklarında renkli bir akşamın tadını çıkartabilirler. Geceleme otelimizde.

2.Gün Odessa

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Katakomplar turuna katılabilirler. (50 Euro). Bu turumuzda sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan Katakompları gezmeye davet ediyoruz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 3500 kilometredir. Bu tüneller, Odessa’nın İkinci Dünya Savaşı’nda Nazi Almanyası’nın işgaline uğradığı üç yıl boyunca, yerel direnişçiler (partizanlar) tarafından kullanılmış ve direnişçiler, bu süre boyunca yaşamlarını, bu yeraltı labirentlerinde geçirmişlerdir. Turumuzda, o dönemin orjinal eşyalarını görerek, yeraltı labirentlerinde üç yıl yaşayan insanların direnişi ve yaşantısına tanıklık edeceğiz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turuna katılabilirler.(25 Euro) 1899 Yılında Odessa’da satın aldığı Konyak Fabrikasını günümüze kadar getiren Nikolay Leonidovic ve ailesi Rusya’da Konyak ve Vodka kralı olarak bilinmektedir. Üretilen eşsiz konyakları tadabileceğimiz bu turda ayrıca konyak üretim tekniklerini, detaylarını ve üretim aşamalarını göreceğiz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Odessa Tekne Turu için hareket.(25 Eur) Odessa plajlarını, Gece hayatıyla ünlü Arcadia Bölgesini, Meçhul Bahriyeli Anıtını göreceğiz. Bu keyifli turumuzun ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.Gün Odessa – Istanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği buluşma saatine istaneden Odessa Havalimanı’na transferimiz gerçekleşiyor. Bagaj ve check – in işlemlerinin ardından Onurair Havayolları 8Q 289 sefer sayılı uçuşu ile 13:50’te İstanbul’a hareket. 15:20’te varışımıza istinaden turumuzun sonu.Bir sonraki Gezitura organizasyonunda görüşmek üzere.

Fiyatlarımıza Dahil Servislerimiz

  • Onurair Havayolları ile IST – ODS – IST (Istanbul Yeni Havalimanı) parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,

  • Havalimanı vergileri,

  • 2 gece oda + kahvaltı konaklama,

  • Odessa panoramik şehir tanıtım turu,

  • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,

  • Otel vergileri,

  • Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz

  • Yurtdışı çıkış fonu – 50 TL,
  • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,
  • Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)

 

Tüm kartlara ödeme seçenekleri.


tur rezervasyon yazılımı ile hazırlanmıştır.

×